2733
2734
عنوان

چله سوره مریم برای منتظران اولاد سالم و صالح

| مشاهده متن کامل بحث + 3476 بازدید | 643 پست
خانمای ک ارزوی فرزند دادید ۲۱ رمضان حتما ایه ۴۸تا۵۰سوره شوری رو بنویسید و داخل کاغذو ی مقدار پول دلخ ...

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صاحب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ان شاءالله خوش خبر باشی عزیزم  مرسی ازت ❤

سلام عزیزم... 

ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به کریم اهل بیت و پدر و مادر بزرگوارشان هدیه شد. ان شاءالله که به حق مولود ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر میوه دلتو باردار شی و به سلامت بغل بگیری. 

عزیزم 14 صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صاحب الزمان بفرست و دعای فرح و سلامتی آقا رو بخون. ان شاءالله که صاحب الزمان آمین گوی دعاهات باشه. 

التماس دعا رفیق. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم...  ان شاءالله که حالت خوب باشه. عزیزم به نیت بارداری شما سوره مریم قرائت شد و به ک ...

ممنونم بهترینم خداخیرت بده اون دنیات همسایهه فاطمه زهرابشی الهی 

چشم الان فرستادم ایشالا ک عاقبت بخیربشی هیچ دعای وبرای جبران کارت چیزی نمیتونم انجام بدم جز عاقبت بخیریت🥰🤲اللهم عجل فرجه مهدی

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
ممنونم بهترینم خداخیرت بده اون دنیات همسایهه فاطمه زهرابشی الهی  چشم الان فرستادم ایشالا ک عاق ...

چه دعایی بالاتر از اینکه همسایه حضرت زهرا بشم... نمیدونم چه کردم که لایق این دعا شدم... الهی چندین برابر این دعات خدا برات جبران کنه. عزیز دلم امشب اخرین شب جمعه ماه مبارکه ویژه برات دعا میکنم. الهی به زودی خوشحالم کنی

2731
چه دعایی بالاتر از اینکه همسایه حضرت زهرا بشم... نمیدونم چه کردم که لایق این دعا شدم... الهی چندین ب ...

خاهرم لایق بهترینایی اجرت اونا میدن یروز ک یاد حرف میفتی حضرت زهراضامن حجابت. وعفافت الهی ک اشکت براحسین بریزه توزندگی فقط 

ممنونم خیرببینی دعاکن فاصله منوشوهرم کم بشه دوریم ازهم خیلی دور۲ساله کارخوب گیرش بیاد شهرخودم 

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
خاهرم لایق بهترینایی اجرت اونا میدن یروز ک یاد حرف میفتی حضرت زهراضامن حجابت. وعفافت الهی ک اشکت برا ...

چشم عزیزم حتما برای این حاجتت هم دعا میکنم.. 

شما هم دعاکن خدا دوباره بهم پسری سالم و صالح بده... جای خالیش پیرم کرده

چشم عزیزم حتما برای این حاجتت هم دعا میکنم..  شما هم دعاکن خدا دوباره بهم پسری سالم و صالح بده ...

چشم سرنمازصبح ک دعاگیراس چشم الانم تاصبح تموم دعاهاگیراس چون شب جمعس 

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
چشم سرنمازصبح ک دعاگیراس چشم الانم تاصبح تموم دعاهاگیراس چون شب جمعس 

#ماه_رمضان

دعا مخصوص جمعه آخر ماه رمضان برای رسیدن به رمضان دیگر

در زادالمعاد از جابربن عبدالله انصاری منقول است که گفت: در جمعه آخر ماه رمضان به خدمت حضرت رسول (ص) رسیدم. چون نظر آن حضرت بر من افتاد فرمود: این آخرین جمعه است از ماه مبارک رمضان، پس آن را وداع کن و بگو:

اَللَّهُمَّ لا تَجْعَلْهُ آخِرَ الْعَهِْد مِنْ صِیامِنا اِیّاهُ فَانْ جَعَلْتَهُ فَاجْعَلْنی مَرْحُوماً وَ لا تَجْعَلْنی مَحْرُوماً.

زیرا که هر کس این دعا را در این روز بخواند به یکی از دو خصلت نیکو ظفر می‌یابد یا به رسیدن به ماه رمضان آینده یا به آمرزش خدا و رحمت بی‌انتها.

@namazshab113

2740
چقد امضات رو دوس داشتم 

انشالله خدا قرار بیقراری های دلت باشه

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
دورت بگردم.... فدات بشم منم تک تک بچه ها میاد تو یادم... برای همه دارم تک تک قدر میخونم... عزیزم تور ...

فرزانه جانم به هرکی میتونستم شرایطتو گفتم که دعا کنه

خدا بیجوابمون نمیذاره من ایمان دارم

انشالله بعده ماه مبارک به زودی زود تیکر گل پسرتو میزنی

امید واقعی یعنی: امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد!!  الهی و ربی من لی غیرک،تو قادر مطلقی و به غیب آگاه ،مصلحتم رو توی خواسته ی دلم قرار بده یا الرحم الراحمین
فرزانه جانم به هرکی میتونستم شرایطتو گفتم که دعا کنه خدا بیجوابمون نمیذاره من ایمان دارم انشالله ب ...

سارای من سارای عزیز من..... من چطور محبتتو جبران کنم از خدامون ممنونم که سوختگی دلم رو برای عزیزانی چون شما مهم نشون داد... عزیزم ان شاءالله همین بشه که تو میگی... منم این اخرین شب جمعه رو گفتم بیدار بمونم که برای تمام منتظرا دعا کنم... خیلی ها چشم انتظارن... هر کی یه جور غم داره... یکی مثل من بچش مرده یمی سقط داشته یکی انتظارش طولانی شده یکی پسر میخواد یکی دختر نداره. .

سارا ان شاءالله جواب خوبی هاتو بگیری همین الان. خدا برات امضا کنه. سارا بدون به یه کسی دعا کردی که نزدیکانش اینقدر بهش توجه ندارن... ممنونم ازت

@انیل،ادل    

عزیزم شما نفر 79 لیست هستین و 5 خرداد نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اطلاع میدم... سوره مریم به نیت بارداری, گل پسرت... به نیت سردار امام زمان عزیزمون

@انیل،ادل     عزیزم شما نفر 79 لیست هستین و 5 خرداد نوبتتون میشه. به نیت شما که خوندم اط ...

فدای محبتت واقعاا نیازی نبود به زحمت بندازی خودت رو من شرمنده میشم گلم

منم در مقابل به نیتت صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستم هرچقدر که تونستم❤️❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
فرزانه جان سلام نمازروزت قبول خاهرازگل پاک تر راسی بچه داری؟

نه عزیزم... 

2706