2737
2739
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15190 بازدید | 1676 پست
صلوات ،قران یا هر چی که به دلتون افتاد بخونید و هدیه کنید به حضرت علی اصغر و امام موسی بن جعفر علیه ...

نوشته ت خوندم خیای خوشحال شدم برات 

ان شاءالله خدا هیچ خانمی بی اولاد نذاره همه بچه دار شن بحق علی اصغر بچت سالم باش ان شاءالله

زخم زبون خیلی بد هس منم موقعی ک میشنوم دوس دارم بمیرم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
سلام عزیزدلم ممنونم فدات شم،انشاءالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه به حق امام زمان«عج»  بازم ممنو ...

ان شاءالله بحق خانم فاطمه زهرا

خاهش عزیزم 

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نوشته ت خوندم خیای خوشحال شدم برات  ان شاءالله خدا هیچ خانمی بی اولاد نذاره همه بچه دار شن بحق ...

ممنون بابت دعای قشنگت منم برات از خدا میخوام انشاءالله به همین زودی طعم شیرین مادر شدن رو بچشی

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤

سلام برا منم دعا کنید انتقالم خوب باشه و انشاالله اینبار مامان بشم.🙏🙏🙏🙏

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2742
دوست عزیز انشالله که فرزندتون سالم و سلامت به دنیا بیاند. التماس دعای فراوان دارم. ده ساله منتظ ...

.🤲🤲🤲🤲🙏🙏🥺🥺😭😭انشاالله ماهم بچه دار میشیم منم ۱۲ساله منتظرم

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
ممنون بابت دعای قشنگت منم برات از خدا میخوام انشاءالله به همین زودی طعم شیرین مادر شدن رو بچشی

ان شاءالله خداوند متعال دعات برام مستجاب کنه

2738
سلام دوستان گلم فردا انتقال جنین دارم برام دعا کنید

سلام عزیزم انتقالت چی سد

سلام منفی شد

سلام گلم ان شاءالله ک طبیعی باردار شی گلم

سلام عزیزم خوبی؟ یه خبر خووووب من باردارشدم،😍😍😍خدایا هزاران بارشکرررر،واسه همه کسایی که برای همدی ...

سلام گلم. خدا رو شکر. خیییلی براتون خوشحال شدم. الهی شکر. الان چطورین؟ 

سلام گلم. خدا رو شکر. خیییلی براتون خوشحال شدم. الهی شکر. الان چطورین؟ 

سلام عزیزم،قربونت گلم خوبم خداروشکر فقط ویار دارم،یکم اذیتم☺️

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️

برای منم دعا کنین من نمیدونم چجوریه ولی من همسرم بچه نمیخواد وازدواج دومم هست همش میگه تا پولدارنشیم نمیخواد سنم بالا میره میترسم دگه گیرم نیاد توراخدا دعا کنین راصی بشه😢😢😢☹️😕

2706