2737
2734
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15141 بازدید | 1676 پست
برای منم دعا کنین من نمیدونم چجوریه ولی من همسرم بچه نمیخواد وازدواج دومم هست همش میگه تا پولدارنشیم ...

سلام عزیزم توکل به خدا.. ان شاءالله به زودی مادر میشی.. هر‌از گاهی از تنهایی و مضرات بی بچگی باهاش صحبت کن.. بگو بچه روزی داره و چه بسا بچه دار شیم همه چی بهتر میشه و از این حرفا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اولین باره بعد از حدود ۴سال که از حاجت رواییم گذشته میخوام تو نی نی سایت بیان کنم.میخوام تو هر تایپکی ک تونستم بیان کنم. 

چندین سال بود ازدواج کرده بودم و بچه دار نمیشدم .۳بار آی وی اف کردیم. اما نشد .خیلی تحت فشار روحی و روانی از اطرافیان بودم .آزارهایی ک نا آگاهانه با سوالاتشون بهمون وارد میکردن. خیلی روزگار سختی بود به خصوص وقتی مرکز ناباروری میرفتیم .وقتی دنبال درمان نبودم راحتتر بودم.واقعا دوست نداشتم زنده باشم دیگه جمع های مهمونی نمیرفتم.خسته و داغون بودم.سنم هم خیلی بالا رفته بود.همسرم خیلی وضعیت اسپرمش افتضاح بود خودمم ذخیره تخمدانم پایین و تنبلی هم داشتم   قبل از آی وی اف سوم یهو به دلم افتاد ۴۰مرتبه شبهای ۴شنبه بریم با همسرم مسجد جمکران به آقامون متوسل بشیم. به همسرم گفتم بیا بریم میدونم که دست خالیه برنمیگردیم یا بهمون صبر میدن برای تحمل فرزندار نشدن اگر مصلحت اینه یا که به ارزومون میرسیم.به هیچ کس هم نگفتیم و کسی اطلاع نداشت. 

خلاصه همسرم قبول کردو رفتیم فکر کنم هفته ۱۹ بود که آزمایشم مثبت شد و ما ۴۰ هفته رو تمام کردیم. جالب اینجاست که فرزندم دو روز مانده بود به سالگرد تاریخی که چله رو شروع کرده بودیم بدنیا امد. یعنی قبل از اینکه ۱سال بشه ما به حاجتنون رسیدیم.

ضمنا آی وی اف سوم رو هم در همین چله رفتیم انجام دادیم که اون هم منفی شد.

الهی که هیچ زنی در آرزوی فرزند نمونه...

2731

دلم داره میترکه 😭 جنین انتقال دادم وهفته دیگه باید از بدم

چقدرزمان دیر می گذره 😔میشه من وازدعای خیرتون فراموش نکنین خییییییلی محتاجم به دعاهاتون هفت ساله منتظرم 🙏🙏🙏

خدایا....یکی همین الان منتظریه نشونه ازتو هست...ناامیدش نکن 🤲😇اگه داری امضامو میخونی میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🥺🤍🤲
دلم داره میترکه 😭 جنین انتقال دادم وهفته دیگه باید از بدم چقدرزمان دیر می گذره 😔میشه من وازدعای خ ...

سلام عزیزم..آره واقعا همینطوره..دیر میگذره خیلی...میفهممت...ولی خب دلتو قوی بگیر و تاروز آزمایش صبر کن.. ان شاءالله راه طولانی بارداری رو در پیش داری..هرچی ارامشت بیشتر باشه هم برا خودت بهتره هم نی نی ت..بیای خبر خوش بدیاااا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام عزیزم..آره واقعا همینطوره..دیر میگذره خیلی...میفهممت...ولی خب دلتو قوی بگیر و تاروز آزمایش صبر ...

سلام عزیزم میشه برای منم دعا کنید اندومتریوز دارم دکتر میگه نمیتونی طبیعی بارداربشی😢 زینب هستم

ربّ لا تذرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2740
سلام عزیزم میشه برای منم دعا کنید اندومتریوز دارم دکتر میگه نمیتونی طبیعی بارداربشی😢 زینب هستم

سلام عزیزم حتما... دکتر ک خدا نیست.. توکل به خدا ان شاءالله باردار میشی.. توصیه شیخ بهایی برا باردار شدن و جلوگیری از سقط رو انجام بده... شکمتو با روغن سیاه دونه چرب کم و شال ببند.. پیاده روی داشته باش.. دنبال کارای درمانتم باش

سلام عزیزم..آره واقعا همینطوره..دیر میگذره خیلی...میفهممت...ولی خب دلتو قوی بگیر و تاروز آزمایش صبر ...

ان شالله برام خیلی دعا کن خواهرم 🤍🤲

خدایا....یکی همین الان منتظریه نشونه ازتو هست...ناامیدش نکن 🤲😇اگه داری امضامو میخونی میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🥺🤍🤲

دوستان سلام من فقط اومدن از تجربهم بگم برای بچه دار شدن حتما ایه ی رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین رو هرروز با نیت از ته دل با خشوع بخونین رد خور نداره من خودم این ایه رو از بین ایات قرانی که میخوندم حسی برداشت کردم و خوندم زود تاویر گذاشت بعدها فهمیدم ایه بچه دار شدن مجربی هست امتحان کنید هرروز باتوجه کامل بمعنی و خداوند بخونین جواب میگیرین