2733
2739
عنوان

دعای جمعی جهت بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 15240 بازدید | 1676 پست
من فکر نمیکنم برافرزنداوری نیازبه اینهمه دعاوچله باشه،ما فقط ازخدابخوایم اگرصلاحمون هست که بچه بده،ب ...

ماهم چله میگیریم و دعا میکنیم ک خدا مصلحتمونو توی مادر شدن قرار بده..ضمن اینکه به ارامشمون کمک میکنه و خاطرمون جمعه ک هرکاری ک از دستمون براومده انجام دادیم و کوتاهی نکردیم..

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام عزیزم خیلی ممنووووونم.. الهی ک چشم انتظاریت به زودی سر بیاد و مادربشی... خیلی لطف کردی خداخیرت ...

سلام عزیزم خوبی؟ یه خبر خووووب من باردارشدم،😍😍😍خدایا هزاران بارشکرررر،واسه همه کسایی که برای همدیگه دعاکردیم از خدا میخوام دامن همه ی منتظرا و سبز کنه😍💖💖

ازشماهم خیلی ممنونم زینب خانوم که منو با این چله آشناکردن عزیزم😘❤️

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی؟ یه خبر خووووب من باردارشدم،😍😍😍خدایا هزاران بارشکرررر،واسه همه کسایی که برای همدی ...

سلام عزیزززززم خیلی ممنون...وای خدایا شکرت...پناه بر خدا..خداروشکر...ان شاءالله خدا خودش برات حفظش کنه و عمر طولانی و باعزت همراه با عاقبت به خیری به دسته گلت بده...ممنون ک خبر دادی عزیزم..واقعا خوشحال شدم..خدا دل همه منتظرا رو به دیدن نور چشمیاشون روشن کنه ان شاءالله ...همینطور شما و همه منتظرای نی نی سایتی

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلامت باشین عزیزمم😍😍ممنونم گلم ،انشاءالله همه ی منتظرای نی نی ،مامان شن به حق امام زمان(عج)

عزیزم شماچطورین کی باید واسه زایمان برین؟

2731

صلوات ،قران یا هر چی که به دلتون افتاد بخونید و هدیه کنید به حضرت علی اصغر و امام موسی بن جعفر علیه السلام معجزه میکنه برای باردار شدن

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
سلامت باشین عزیزمم😍😍ممنونم گلم ،انشاءالله همه ی منتظرای نی نی ،مامان شن به حق امام زمان(عج) عزیزم ...

خوبم خداروشکر.. هفته دیگه باید برم دکتر بفرستتم سونو..برام دعا کن عزیزم

صلوات ،قران یا هر چی که به دلتون افتاد بخونید و هدیه کنید به حضرت علی اصغر و امام موسی بن جعفر علیه ...

ان شاءالله خدا کمکت کنه و سرموعد مقرر نی نی رو بغل بگیری🤲

2740
خوبم خداروشکر.. هفته دیگه باید برم دکتر بفرستتم سونو..برام دعا کن عزیزم

انشاءالله به سلامتی عزیزم😍به بغل کردن نی نیت داری نزدیک میشی،استرس نداشته باش گلم ،خداجون همینجور که این هدیه رو بهت داده،همینجورم سالم می‌ذاره بغلت انشاءالله😍😍

صدتا صلوات میفرستم که زایمان راحتی داشته باشی عزیزم😘😘

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🌺

انشاءالله به سلامتی عزیزم😍به بغل کردن نی نیت داری نزدیک میشی،استرس نداشته باش گلم ،خداجون همینجور ک ...

مبارکه خانم

ان شاالله به سلامتی این دوران رو طی کنی و نی نی نازت رو بغل بگیری

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
مبارکه خانم ان شاالله به سلامتی این دوران رو طی کنی و نی نی نازت رو بغل بگیری

سلامت باشین عزیزم ممنونم😍

انشاءالله ،مرسی از دعای قشنگ تون😍❤️

سلام عزیزم خوبی؟ یه خبر خووووب من باردارشدم،😍😍😍خدایا هزاران بارشکرررر،واسه همه کسایی که برای همدی ...

سلام خانمی خداروشکر ان شاءالله تمام مراحل بارداریت با صحت و سلامتی و غرق در خوشبختی باش ان شاءالله زودی بگذره روزهاا نی نی بیاد بغلت

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
سلام خانمی خداروشکر ان شاءالله تمام مراحل بارداریت با صحت و سلامتی و غرق در خوشبختی باش ان شاءالله ز ...

سلام عزیزدلم ممنونم فدات شم،انشاءالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه به حق امام زمان«عج» 

بازم ممنونم مهربونم😍

2706