2752
2734
عنوان

خیلی عصابم خورده دعا کنید

100 بازدید | 15 پست

سر عروسی گرفتن و اینا بین خانواده ها اختلاف نظر هست حتی بین منو شوهرم با خانواده ها هم اختلاف نظر هست 

ینی حتی اگه خانواده ها هم به یه توافق برسن باز عروسی اون چیزی نمیشه که ما می‌خوایم 

حالم خیلی بده این همه ماه منتظرش بودم الان هر کی برا خودش یه تصمیمی گرفته هر کی داره یه زخم زبونی میزنه 

دعا کنید همونی بشه که خودمون می‌خوایم 

نمی‌دونم چیکار کنم به شوهرم میگم بیا بگیم اصلا با این شرایط ما عروسی نمیخوایم

2731
دیشبو نخوابیدم عصابم به هم ریخته همش فکر میکنم  شما مشکلتون چیه

از سمت اونا ی پسر ۱۶ ساله ک پسرعموی شوهرم میشه پارسال فوت کرد

الان عروسی رو هواس

چون ۴ تیر تازه سالش درمیاد

۱۵ تیر محرم شروع میشه

اگ تو تیر عروسیو نگیریم باید بمونیم تا شهریور

و من واقعا خسته شدم حالم داره بهم میخوره

تو همانی میشوی که می اندیشی!
مشکل اینه چون خانواده ها می‌خوان عروسی رو بگیرن به حرف ما گوش نمیدن

بزار بگیرن شما فقط لباستو ارابشت برات مهم باشه بزار اونا هرکار دوس دارن بکنن همیشه همینه خانواده ها باید یکاری بکنن ادمو اذیت کنن وگرنه نمیشه که

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
از سمت اونا ی پسر ۱۶ ساله ک پسرعموی شوهرم میشه پارسال فوت کرد الان عروسی رو هواس چون ۴ تیر تازه سا ...

شهریورم تا مهر خیلی وقت کمی میمونه تقویم نگا کنید چند تا شهادت هست 

من یکی از مشکلاتم اینه که عروسی نشه میمونه تیر ولی مشکل اصلیم چیز دیگه ست

شهریورم تا مهر خیلی وقت کمی میمونه تقویم نگا کنید چند تا شهادت هست  من یکی از مشکلاتم اینه که ...

مشکل دیگمم اینه ک ده دفه حرفشونو عوض میکنن تازه از ما جشن عقدم میخوان

شوهرمم بدبخت ی پسر ۲۳ ساله ک عروسیو خودش داره میگیره خانوادش مث ماست فقط نگاه میکنن جهازشم خودش گرفت

بزار بگیرن شما فقط لباستو ارابشت برات مهم باشه بزار اونا هرکار دوس دارن بکنن همیشه همینه خانواده ها ...

خب مشکل اینه دیشب مادر شوهرم داد میزد آرایشگاه فلان شهر نمیزارم بری دوره خطرناکه فلانه انقد حالم بد شد 😭😭

بابام گفت خودم میبرمش

مشکل دیگمم اینه ک ده دفه حرفشونو عوض میکنن تازه از ما جشن عقدم میخوان شوهرمم بدبخت ی پسر ۲۳ ساله ک ...

هوووووف همون بهتر کمک نمیکنن خانواده شوهر من کمک می‌خوان بکنن ولی با منت و دخالت 

عقدو شوهرم گرفت هیچ کس حق دخالت نداشت 

الان همش مادر شوهرم به خودش اجازه دخالت میده

هوووووف همون بهتر کمک نمیکنن خانواده شوهر من کمک می‌خوان بکنن ولی با منت و دخالت  عقدو شوهرم گ ...

تو باید با شوهرت طی کنی 

شوهرم میگ مامانم هرچی گف بگو باشه بعدش خودت هرچی خواستی من برات انجام میدم

تو باید با شوهرت طی کنی  شوهرم میگ مامانم هرچی گف بگو باشه بعدش خودت هرچی خواستی من برات انجام ...

شوهرم یکم دهن بینه باید روش کار کنم اوکی بشه گاهی اجازه دخالت نمی‌ده گاهی میده 

خب مشکل اینه دیشب مادر شوهرم داد میزد آرایشگاه فلان شهر نمیزارم بری دوره خطرناکه فلانه انقد حالم بد ...

باز تو خوبی برای من هیچ جشنی هیچ کادویی هیچکاری نکردن حتی خرید عقد منم خیلی اذیت کردن ولی گذشت

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2706