2737
2739
عنوان

خانمای مذهبی متاهل

231 بازدید | 10 پست

سلام

یه سوالی دارم ، خانمی که میخاد قضای روزه زمان بارداریش رو بگیره باید ۲۹ روز رو پشت سر هم بگیره یا مثلا میشه هفته ای ۳ روز گرفت ؟ 

یه سوال دیگه هم اینکه کفاره برای هر روز باید بده؟ یعنی کفاره ۲۹ روز رو ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

نمی خواد پشت سر هم باشه. ولی اگه اون روزه قضا که میگیری یک سال بیشتر ازش گذشته کفاره شو باید بدی

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

نیازی نیست پشت سرهم باشه

اگر یکسال گذشت و ماه رمضان بعدی رسید و روزه قضا گرفته نشده بود باید کفاره روزه به قیمت جدید حساب کنید پرداخت کنید و همچنان قضای روزه گردن شما هست

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!