2737
2734
عنوان

داستان ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 82 پست
نمیدونم چه جوری بگم همه صفاتش رو قبول دارم همه چی رو نعوذبالله کی باشم که بخوام قبول نکنم قدیم به ...

شاید گاهی لازم کمی از " سخته ، سخته ، و..." دست برداریم و این طور نگاه کنیم 

در این مشکل خدا میخواد چی به من بگه 

و چی از من میخواد ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طُ نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد.⁦☀️⁩🌈            دگران روند و آیند و طُ همچنان که هستی 🍃🌾                       پرسپولیس زیبا ترین عشق جهان⚽❤️         تیم من نبض یه ورزشگاهه⚽🚩              معرفت کردگار، دیدن این عالم است🌎🌌       خوب جهان را ببین هر چه ببینی کم است🔭🌃
2731
بانوجان ممنون که تگم کردی .انشاالله خیر دنیاوآخرت نصیبتون بشه 

❤❤ ممنون از دعای قشنگ 

@دختر_چشم_آبى     @ظهور313 @_khoda_kafist_      

مرسي عزيز دلم بسيااار زيباا و تأثير گذار مثل هميشه❤️❤️❤️

و مرسي بابت تگ😍😍❤️❤️❤️

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
مرسي عزيز دلم بسيااار زيباا و تأثير گذار مثل هميشه❤️❤️❤️ و مرسي بابت تگ😍😍❤️❤️❤️

ممنون از مهربانی همیشگی شما❤

2740
چند روز پیش پول زیادی ب حساب بابام اومد ..... مادرم گفت بهش نگو برشون دار برای مداوای چشمات که دارن ...

چراعزیزم مشکل چشات چیه

ماورای باورهای ماماورای بودن ونبودن های ما،آنجا دشتی است فراترازهمه ی تصورات راست وچپ توراآنجا خواهم دید،،،،
@مینو_هفتادویک     @آنشرلی_باموهای_مشکی     @فاطلا1370     ...

تشکر🌺

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
سلام

سلام عزیز ❤

2706