2737
2739
عنوان

حس میکنم تعداد مرد ها کم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 173 پست

یا زشتن و بی سواد ولی پولدارن 

یا خوشکلن ولی بی پولن 

یا متوسط هستن فقط سواد دارن 

خو خدایا به این پولدارا حداقل ی چهره خوب بده بشه نگاشون کرد ی کم راهنماییشون کن ی دیپلم چسکی بگیرن 😐

بعد از شکست هایی که خوردم دارم کم کم خودمو جمع و جور میکنم و از کاربریم به عنوان دفتر خاطرات استفاده میکنم از پیشرفت ها و پسرفت هام میگم از شادی ها غصه هام ..... اگر باهاتون بحثم شد رفتین تاپیک هامو خوندین و کنایه زدین و توهین کردین  اصلاااا برام مهم نیست  🌼سوال آشپزی یا مشکلات زنان رو در حد توانم جواب میدم 💚https://abzarek.ir/service-p/msg/1180807 چالش ناشناس 💚 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نهههههه  چراااا جلو افتاده ؟ چندم ؟

دقیقا نگفتن چندم ولی افتاده آبان حالا یک هفته پیش رییس کانون وکلا گفتش میخایم بندازیم شهریور 1400 دیگه چند روز پیش اعلام کردم آبان ولی مشخص نیست چندم ابان .

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
2731
ازدواج مهمتر از کار هستش

آره ازدواج خیلی مهمه مخصوصا الان که پسرا همش تمایل به دختر سن پایین تر دارن 

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
یا زشتن و بی سواد ولی پولدارن  یا خوشکلن ولی بی پولن  یا متوسط هستن فقط سواد دارن  ...

من تو دوستام دیدم ازدواج کردن همه چیو باهم داره طرف گرچه من خودم انتظار ندارم همه چی تموم باشه چون خودمم عیب و ایراد دارم 

حرفتون درسته.خیلی ها اینجوری شدن.همش میخوان زنشون بچه باشه.چه بد

دقیقا و با این اوصاف هر چی سن بالاتر میره شانس ازدواج میاد پایین .

2740
اکی ... موفق باشی عزیزم 🌺🌺🌺

مرسی عزیزم شما هم موفق باشی . اگه خواستی درخواست دوستی بده بیشتر راهنماییت کنم .

یه معضل شده ازدواج با سن پایین چون همدیگر رو درک نمیکنن

آره درک نمیکنن واقعا همو بیشتر دعوا دارن قبلا اینجوری نبودا الان پسر دهه 60 میره سراغ دختر دهه 80 دیدما به عینه 

تو اینترنت زده آخر شهریور یا اوایل مهر  شانس مایه ...  😞

نه درست کردن انداختن آبان ماه

دایناسور منقرض شد با اون ابهتش...بذا اینام منقرض شن😁

وای اسمت😂😂😂😂

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2706