2733
2734
عنوان

حس میکنم تعداد مرد ها کم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 173 پست
اسی ببخشید ولی احساس میکنم شکست  عشقی زیادی خوردی دیگ سرت ب سنگ خورده ب فکر ازدواج افتادی

یه بار شکست عشقی خوردم 

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هنوز جا داری.من مشاوره تو دانشگاه دارم.دخترا خیلی مراجعه میکنن همش استرس دارن

عه شما مشاور هستین چخوب . پس هنوز میشه امید داشت به ازدواج خوب .

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
نههههه  بیشتر بود که .... هیچی هنوز،  از عید شروع کردم ...  ولی ارشد جزا میخونم کیفر ...

من خوندم همرو ولی جزا ضعیفم جزا هم یکم تغییر کرده کاهش تعزیرات و اینا سخت شد برام

اسی ازدواج و بیخیال شو 🥴 بیا درس بخونیم ... وکیل شدی خودم شوهرت میدم بخدا 😁

بخونیم خدااییش من کانون و وکیل شدن اولویتمه ولی ازدواجم مهمه .پارسال آزمون دادی ؟

من پارسال کرج زدم امسال مرکز زدم

من خوندم همرو ولی جزا ضعیفم جزا هم یکم تغییر کرده کاهش تعزیرات و اینا سخت شد برام

ببین تراز و رتبت چند شد آزمون قبلی که دادی ؟! 

سخت بود ؟! 

قانون خاص ام اومده بود یا نه ؟ 

کاهش تعزیرات منظورت همون قانون خاصه ؟ 😶

من آزمون ندادم تا حالا خیلیببئیی گنگم

بخونیم خدااییش من کانون و وکیل شدن اولویتمه ولی ازدواجم مهمه .پارسال آزمون دادی ؟ من پارسال کرج زدم ...

من ک امسال شرکت نکردم درگیرم با ارشدم 

۱۴۰۰ میدم آذر ماه 

آره منم تنها امیدم همین ازمونه 😪

برعکس من چند نفر بهم گفتن براپون دختر پیدا کن نیست که نیست

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
من ک امسال شرکت نکردم درگیرم با ارشدم  ۱۴۰۰ میدم آذر ماه  آره منم تنها امیدم همین ازمونه ...

آزمون 1400 افتاده آبان ماه انشاالله قبول شی

برعکس من چند نفر بهم گفتن براپون دختر پیدا کن نیست که نیست

وای جدا ؟ یعنی پسرا هم فکر میکنن دختر نیست

ببین تراز و رتبت چند شد آزمون قبلی که دادی ؟!  سخت بود ؟!   قانون خاص ام اومده بود ...

ببین پارسال من خیلییی رتبم بد شد چون هیچییی نخوندم پارسال تو جزا 13 تا سوال قانون خاص اومده بود 😨 

قانون کاهش حبس تعزیری قانون خاص نیست قوانین خاصو اسکودا اعلام کرده 

2706