2737
2734
عنوان

حس میکنم تعداد مرد ها کم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 173 پست

مسئله اینه که ما زنها ودخترها واسه زندگیمون مرد میخوایم .....م ردواقعی که سرش توکارخودش باشه هی چشش نپره دنبال این واون .....پسرای الان معمولا دخترا رو واسه سرگرمی میخوان ......بدون مسئولیت......امروزبااین کات میکنن...فردابااون دوست میشن......مفت ومجانی.....چرابرن زیربار خرج زندگی .......

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مسئله اینه که ما زنها ودخترها واسه زندگیمون مرد میخوایم .....م ردواقعی که سرش توکارخودش باشه هی چشش ...

آره پسرا هم تنوع طلبیشون زیاد شده چهره ی پلنگی دوست دارن دلشون میخاد کسی بهشون کار نداشته باشه آزاد باشن واسه خودشون 

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
بیشعوراااا  چندمه ؟! آخه هرجا ی چیزی گفتن ؟!   استارتر ببخشید وسط تاپیکت سوال پرسیدمم

نه عزیزم خواهش میکنم . هنوز مشخص نکردن چندم آبان ولی قطعا آبان ماه هستش

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
نه عزیزم خواهش میکنم . هنوز مشخص نکردن چندم آبان ولی قطعا آبان ماه هستش

عزیزم درخواست دادم میشه لطف کنی از قانون خاصات عکس بگیری می‌خوام سفارش بدم نمی‌دونم چی بگیرم 

وقتی تاپیکت تموم شد الان مزاحمت نمیشم 

فدات شم 🌺

2740
آره پسرا هم تنوع طلبیشون زیاد شده چهره ی پلنگی دوست دارن دلشون میخاد کسی بهشون کار نداشته باشه آزاد ...

چهره پلنگی چیه دقیقا  

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین