2752
2734
عنوان

حیاط گند زده به لباسم😭😭+چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3916 بازدید | 96 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم قبلش یه مدت داخل یه تولیدی مشغول شو .چون ۱۸۰ درجه با تک دوزی فرق داره .  تجربه مدیریت ...

خیلی ممنون عزیزم

تایپیکاتو خوندم 

شمام میتونی بری کمیته بهت وام میدن برای توسعه کارت

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
من هیچ وقت دیگه لباس نمیدوزم گفتم مگه خودم خیاطی یاد بگیرم

چون تجربه هر دو رو دارم هم دوخت لباس تک و هم تولیدی. در واقع خیاط تک دوز تازه کار زیاد داریم . که خودشونم نمیدونن چیکار میکنن. کار اماده دست خیاط با تجربه دوخته شده با ماشین الات صنعتی.

اما این که شما میگی خودتون یاد بگیرید . خیلی خوبه . چون علاوه بر سرفه جویی یک هنر هم یاد میگیرید. و اون لباس با عشق استفاده میکنید

آره هستن ولی خب عینش در میاد؟! 🤔منکه فکر نمی‌کنم عین بیرونی بشه 

دقیقا این مدلی که میخواستم خودش دوخته بود مال مشتری بود خیلیم خوب بود نمیدونم چرا مال منو انگار با چشای بسته دوخته بود

چون تجربه هر دو رو دارم هم دوخت لباس تک و هم تولیدی. در واقع خیاط تک دوز تازه کار زیاد داریم . که خو ...

بیرون ک میری خیاطی یاد میگیری مثلا تو‌کارگاه ها اون لباس برش خورده همه چی اماده اس فقط یه دوخت میزنی طرف فک‌میکنه دیگه خیاطه در صورتی ک خیاطی کار ظریفیه و دقت بالایی میخاد و باید سلیقع داشته باشی یه مدت برا خودت لباس بدوزی تا دستت راه بیفته ک کار بقیه رو‌خراب نکنی

آره هستن ولی خب عینش در میاد؟! 🤔منکه فکر نمی‌کنم عین بیرونی بشه 

من خودم خیاطی میکنم لباس هام مثل عکس میشه 

حالا من ب خودم کار ندارم 

پیش استادی که یاد گرفتم که مزون داشتن لباس با خود عکس فرقی نداشت 

اتو کشیده مرتب تو کاور تحویل میداد 

از قدیم میگن هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

اسی هم برای قیمت نمی‌دونم ولی حتما آگاهی کامل از اون خیاط نداشتن نباید بدون تجربه لباس بدی دست خیاط

2706