2733
2734
عنوان

به نظرتون با بچه دوساله میشه عمل بینی انجام بده

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا بعد عمل باید مراقب باشید ضربه محکم به بینیت نخوره مخصوصا هفته اول.. بیشتر کلافگی ها هفته اوله ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مخصوصا 3,4 روز اول اگه اون چند روز کسی بتونه ازش نگهداری کنه خیلی خوبه چون همش باید سرت از سطح زمین با بالشت بالاتر باشه و همش داره از بینیت خونابه میاد.. بعد 7 روز که گچو برداشتی میتونی کم کم به زندگی روزمره برگردی فقط همون مراقب باش بچه حواسش نیست یه وقت ضربه به بینیت وارد نشه 

2731

سلام دخترم یکسالو ۸ماهش بود بینی م رو عمل کردم .۳روز اول کلا خواب بودم من .واسه هرکسی فرق میکنه ولی من گیج خواب بودم شوهرم ۳روز مرخصی گرفت پیشم بود دخترمو مای بیبی میکرد و غذادرست میکزد  بعدش تا ۱۰روز رفتم خونه مادرم .که اونامواطب دخترم باشن .بنظرم عمل راحتیه همون ده روز اول تازمانی ک گچ روبینیت هست سختته بعدش کم کم میتونی کاراتو بکنی

سخته چون سنیه که بچه زیاد متوجه نیست هنوز ، خیلی احتمالش زیاده که مثلا خودش رو پرت کنه تو بغلت یا چیزی رو بندازه سمتت و خدای نکرده بینیت ضربه بخوره ، کل زحمتت به باد می ره
وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740
2706