2733
2734
عنوان

وزن مناسب قد ۱۶۵

95 بازدید | 16 پست

قدم ۱۶۵ هستش وزنم ۴۷ احساس میکنم چاقم ولی همه میگن لاغری از سرم در نمیاد همش به خاطر همین موضوع غذا نمی‌خورم با اینکه کلی مشکل برام به وجود اومده بازم از سرم‌در نمیاد مناسبه وزنم یا کمه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱۶۰

با وزن ۵۱ خووبم

شما ۵۵

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خیلی لاغری صد تا صدو ده تا از قدت کم کنی وزنت خوبه یعنی تا شصت و چهار خوبی البته اگر استخوان ریز نباشه اگر ریزنقشی همون صدو ده تا کم کم که بشه پنجاه و چهار کیلو

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

دوستان شاید اندام اسی جوریه که همه چربی ها حتی با وزن۴۷تو شکم یا ران باشه بخاطر همین احساس چاقی میکنه وگرنه کسی که اندام یکدست داشته باشه ،احساس سبکی میکنه نه چاقی

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
۶۰ مناسب وزنته.دیگ نهایت ۵۵ 

ببخشید ولی یه سری چیز هارو چرا وقتی نمیدونی میگید ۶۰ کیلو مناسبشهههههه؟؟؟؟😳کی گفته ۶۰ کیلو وزن عادیه قد ۱۷۰ با بالاست نه برای این قد برای قد ایشون نهایت۵۰ کیلو خوبه

2706