2752
2734

یا فقط من دارم عقلمو از دست میدم ، الان سر چیز الکی با شوهرم پشت تلفن دعوا کردم گریه کردم اونم تو شهر غریب از دستم ناراحت شد ، اونم درکم نمیکنه تو خونه می مونم از صبح تا شب هیچ کس نیست ، حوصله بیرون رفتن و معاشرت با بقیه هم ندارم پریودمم چند ماهه عقب ميندازم مدام به این فکر میکنم که نکنه مشکلی واسه بارداریم پیش بیاد چون میخوام اقدام کنم  

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

چند ماهه پشت سر هم عقب میفته پریودام ، سیکلم ۳۲ روزه هست ، الان ۶ روز عقب اقتاده ، آزمایش خون دادم باید برم جوابشو بگیرم سونو هم فک کنم باید بدم خیلی میترسم از تنبلی تخمدان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من گریه نمیکنم عصبی میشم پرخاشگر

میگم دیگه هم دعوا میکنم هم گریه🤦‍♀️الان از نظر روحی خیلی حالم بده منتظر بودم انگار یه چیزی جرقه بزنه من دعوا کنم گریه ام بگیره 

من هم عصبی میشه هم افسرده غمگین مشکل اکثریت

وای اون افسردگی و غمگینی رو نگو هوای شهرمون هم بارونیه چند روزه من دیگه دیوونه شدم تو خونه ، الان به وجود شوهرم احتیاج داشتم که اونم مجبوره کار کنه

وای اون افسردگی و غمگینی رو نگو هوای شهرمون هم بارونیه چند روزه من دیگه دیوونه شدم تو خونه ، الان به ...

من خواهرم قرص ضدافسردگی‌ مصرف می‌کنه میگه اصلا تاثیری نداره البته بخاطر ی مشکلی مجبورش شد قرص مصرف کنه