2733
2739
عنوان

لطفا تشریف بیارید اینجا❤🧡💛

262 بازدید | 50 پست

توی شهر ما شهید گمنامی هست که همیشه روی مزارش گل و کاسه ی اب هست،با اینکه گمنامه اما غریب نیست،همه ازش یاد می کنن و بهش متوسل می شن که شفیعشون بشه پیش آبرودارا...دیروز تو بهشت زهرا در حالیکه دلم خیلی گرفته بود رفتم سمت گلزار شهدا،بی اراده رفتم سمت مزار شهید گمنام...به دلم افتاد براش ختم صلوات بگیرم...حسم اینه که هر کسی که وارد مجلس مجازیمون میشه و همکاری میشه دعوت میشه و انشاء الله قراره حاجت روا بشه،غریب نوازی کنید،یا شاید بهتره بگم گمنام نوازی کنید،بسم الله...

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

@مامان،مهدیار   ،لطفا تشریف بیارید

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مامان،مهدیار   ،لطفا تشریف بیارید

ممنون از تگت من ۵۰۰ تا التماس دعای فراوان

ما هم تو شهرمون ۴تا شهیدگمنام چند سال پیش اوردن تو پارک شهرمون دفن کردن خیلی حاجت میدن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2742

@miss_sadaf   تشریف بیارید لطفا،انشاء الله که خدا تو سال ۱۴۰۰ یه نی نی خوشگل بزاره تو دامنتون

@چهارخونه   لطف می کنید تشریف بیارید،دوستانتون رو هم صدا کنید،انشاء الله حاجت روا شید

@جود   عزیزم تشریف بیارید،به دلم افتاد صدات کنم،مشکلتون حل شد؟

2740

@اعتصامی   عزیز جان تشریف میارید لطفا،الهی حاجت روا شید

@جود   عزیزم تشریف بیارید،به دلم افتاد صدات کنم،مشکلتون حل شد؟

سلام چیزی که الان دویاله ناراحتم کرده نه عزیزم درست نشده متاسفانه دچار افسردگی هم شدم ان سالله خدا بنده نولزی کنه وهمه رو شاد کنه

ممنون از تگت من ۵۰۰ تا التماس دعای فراوان ما هم تو شهرمون ۴تا شهیدگمنام چند سال پیش اوردن تو پارک ش ...

سلام عزیزم اگه رفتی اونجا برام دعا کن دلم گرفته خدا حاجتمو بده دلم شاد بشه بزودی ازدواج کنم 

مرسی 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
سلام عزیزم اگه رفتی اونجا برام دعا کن دلم گرفته خدا حاجتمو بده دلم شاد بشه بزودی ازدواج کنم  م ...

حتما عزیزم اگر رفتم برات دعا میکنم گلم

حاجت روا شی و یه بخت خوب نصیبت شه برای حاحتت صلوات فرستادم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706