2733
2734
عنوان

بیایین ببینین بنظرتون من حسودم😭

439 بازدید | 29 پست

سه تا جاری دارم باهم خواهرن، خونشون تو یه کوچه، همیشه خونه همن، باهم خونه تکونی، آشپزی، آرایشگاه ، همه چیشون باهمه، باهمم خیلی خوبن و هوای همو دارن،

اونوقت من شهر غریب تنهام، خیلی به زندگی و شادیشون حسره میبرم😐

بعضی موقعها دلم میخواد با یک برم بیرون حرف بزنم برم خرید ولی هیچکی نیست ، همش اونا میان جلوچشمم😕

آخه خیلی خوشن😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بودم میترکیدم حالا چرا هرسه تا باهم 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ن عزیزم حسود نیستی منم غریبم اینجا.وقتی میشنوم یکی رفته خونه مامانش دلم میگیره گریه میکنم منم هیشیکو ندارم جایی برم اون بیاد من برم تنهام😢

خدایا یاورم باش☝☝☝

حسود که نه

ولی منم مثل توام

حتی از تو بدتر

خواهرم ندارم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
حسود که نه ولی منم مثل توام حتی از تو بدتر خواهرم ندارم

منم همینطور

ولی میدونی خیلیا اینجوری ان

ولی چرا اینا باید جلوی چشم من باشن، همیشه باهم ، همیشه خوش

هروقت میرم خونه مادرشوهرم اینام هستن سه تایی باهم😭

عزیزم حسود نیستی اونام چ نامردن خب میتونن تورم ببرن تو جمع خودشون . خواهر واقعی ان یا منظورت صمیمیتش ...

دوتاشون خواهرن یکی هم دختر خالشونه😞

وا سرخر میخوان چیکار

بعد کلی باهم کارایی میکنن که اصلا به من نمیگن، از خرید گرفته تا کارای دیگه😒

ن عزیزم حسود نیستی منم غریبم اینجا.وقتی میشنوم یکی رفته خونه مامانش دلم میگیره گریه میکنم منم هیشیکو ...

کجایی؟؟ خانواده کجان؟؟

آره خیلی بده مخصوصا اگه جلوچشت یه همچین آدمایی باشن😒همیشه خونه همدیگه باهم خوش

2706