2752
2734
عنوان

بیایین ببینین بنظرتون من حسودم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو غبطه میخوری ب حالشون عزیزم 

سعی کن سرخودتو گرم کنی چون با غصه خوردن بدتر اذیت میشی ، منم ۷ ساله شهر غریبم هیچکدوم از فامیلای خودم و و فامیلای شوهرم نیست اینجا

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
با کی آخه  من از یه شهر دیگه اومدم یه شهر دیگه

دقیقا منم خواهرشوهرامو میبینم حسرت میخورم میگم هر وقت دلشون بخواد میرن خونه همدیگه حالامن باید شش ساعت حداقل تو راه باشم تا خواهرمو ببینمش 

بیشتر از شش ماهه خانوادمو ندیدم فک کنم برا عیدم نشه راهها بسته است

اینجا هم هیچ دوستی ندارم 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
دقیقا منم خواهرشوهرامو میبینم حسرت میخورم میگم هر وقت دلشون بخواد میرن خونه همدیگه حالامن باید شش سا ...

اگه اینا جلو چشم نبودن شاید تنهایی اینقدم سختم نبود اونجوری فکر میکردم فقط خودم نیستم ولی وقتی اینارو میبینم😪

حق داری اتفاقا 

منم تک دخترم و همیشه به دخترهایی ک خواهر دارن حسودی میکنم ، حالا اونا که جاری هم شدن 

تازه مامانمم اغلب جاها نتونسته باهام بیاد پاش درد میکنه مجبورم بودم تنها خرید کنم همیشه ، حالا هم ک ازدواج کردم شوهرم دوست داره مستقل باشم و خودم برم اینور اونور البته میبرتم ولی همش از بیرون رفتن با من کلافه و ناراحتع ولی بروش نمیاره دوست داره همش با دوستاش باشه . ولی خب منم دوستای خودم رو داشتن و باهاشون بیرون میرفتم ولی بعد ازدواج مسیرمون دور شد و خیلی تنها شدم 

حق داری اتفاقا  منم تک دخترم و همیشه به دخترهایی ک خواهر دارن حسودی میکنم ، حالا اونا که جاری ...

آره واقعا سخته تنهایی

یعنی لذتی نمیبره آدم از زندگی 

فقط میگم تموم شه بره این زندگی

ولی اونجا که میرم ، شور و هیجانشونو واسه عید میبینم، خونه تکونی، آرایشگاه ، مو رنگ کردن، لباس خریدن واقعا حسرت میخورم دروغ چرا😔

کجایی؟؟ خانواده کجان؟؟ آره خیلی بده مخصوصا اگه جلوچشت یه همچین آدمایی باشن😒همیشه خونه همدیگه باهم ...

من تهرانم مامانم اینا طرفای ارومیه.خواهر هم ندارم 2ساله خونه مامانم نرفتم داداشامو ندیدم 5ماهه هم مامانم از خونه من رفته

خدایا یاورم باش☝☝☝