2733
2734

سرکارم وقت ندارم یک روز درمیون برم

شنبه/یکشنبه/چهارشنبه میتونم فقط بنظرتون جوابگوعه؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

اره بابا

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه چاره چیه بهتر از ورزش نکردنه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
منی که سیب زمینی سرخ کرده و سس سیر میخورم الان

من بخورم اشکال نداره😂اسکینیم میخوام فرم بگیرم

باهات فهرم. عوضش من چربی هایی دارم که به این سادگیا ترکم نمیکنم و وفادارن. دلت بسوزه 😝

😂😂😂🤍

اتفاقا مربی ها میگن چاقی از لاغری سخت تره

چون آدم سخت تر چاق میشه

😂😂😂🤍 اتفاقا مربی ها میگن چاقی از لاغری سخت تره چون آدم سخت تر چاق میشه

لبخشید اشتباه گعتم

چاقی از لاغری بهتره