2737
2739
عنوان

شوهرم از ۸:۳۰ خوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 56 پست
دقیقا مشکلم همینه که فقط شام میخوره و نیم ساعت بعدش خوابه نه فیلم میبینیم با هم نه بازی میکنیم نه حر ...

صب کی میره سرکار؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه کاره است،الان ه که  بیدار بسه اگه هشت ونیم‌خوابیده

کارمنده ۴ بیدار میشه بکم کتاب میخونه احتمالا ، فیلم میبینه ، بعد سرش تو گوشیه تا ۷:۳۰ من بیدار میشم صبحونه میخوریم میره سر کار ۷:۳۰ -۸ میاد شام میخوره نیم ساعت ی ساعت بعدش خوابه

2728
کارمنده ۴ بیدار میشه بکم کتاب میخونه احتمالا ، فیلم میبینه ، بعد سرش تو گوشیه تا ۷:۳۰ من بیدار میشم ...

چقدر دقیق ،بهترین تایم خواب و داره خوش به حالش، دقیقا بدن‌تو این ساعت ها باید خواب باش  

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2738
اره چه اشکالی داره صبح باهم باشین بجاش صبحانه بخورید  طلوع رو ببینین

آره خودشم میگه صبح خیلی باحاله پاشیم بریم بدوویم ، آخه حیف نیست آدم خواب ۵ صبح رو از دست بده 

۴ مثلا میخواد چکار کنه ی چیزایی می شنوی حداقل جوری بخوابه ک ساعتی بیدار بشه ک بقیه مردم عادی بیدارن ...

نمیشه که بیهوش میشه هر چی صداش میکنم بیدار نمیشه عین این بچه ها ، آره دیگه حیلی بده دام میخواد با هم فیلم ببینیم یکم حرف بزنیم بازی کنیم زرتی میخوابه

2706