2737
2734
عنوان

شوهرم از ۸:۳۰ خوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 56 پست
ایوووول این تاپیک مخصوووص خودمه فکر میکردم فقط ما اینجوریم😂😂 من که تههههه تههههههههه تههههههههههش ...

۱۱ خوبه بابای خودم ۱۱ خواب بود اصلا ۱۱ خاموشی بود اما الان از ۸:۳۰ خوابه آخه ۸:۳۰ ملت تازه میرن بیرون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خیلی دلم میخواد ساعت خوابم رو این مدلی کنم حدود ساعت نه تا ده بخوابم و صبح هم چهار پنج بیدار شم، ...

آره واقعیتش هم همینه شوهر من الان دو سالی هست اینجوریه اخلاق خیلی بهتر شده حالا نمیدونم واسه اینه یا نه ، انا خوب عموم مردم اینجوری نیستن یکم سخت میشه حالا ۱۱ خوبه به نظرم

چقدر دقیق ،بهترین تایم خواب و داره خوش به حالش، دقیقا بدن‌تو این ساعت ها باید خواب باش  

آره خودشم میگه اینجوری که خوبه بهترین تایم ۱۰ تا ۲ ، اون که تغییر نمیکنه من باید تلاش کنم بخوابم

2740
خوب بگو تو که از ۴تا ۷/۳۰بیداری چه کاریه  شب ۳ساعت دیرتر بخواب بعد۴پامیشه تا ۷چه کارمیکنه

همینو‌میگم میگه صبح بیدار باشم که بهتره ، چی میدونم والا ، میدونی چیه منم انقدر عادت کردم که از ساعت ۹ تنها باشم فیلم ببینم واسه خودم خوراکی بخورم تنهاییی بیام نی نی سایت اگه بیدار بمونه انگار نمیدونم باید چیکار کنم ، نمیدونم چجوری توصیف کنم حسمو فقط اینکه این حالت رو دوست ندارم 

کلا برای خودش زندگی میکنه بهش بگو این چه کاریه اخه 

دقیقا ، زدی به هدف برنامه خودشو داره مثلا امروز صبح با هم صبحانه خوردیم من ۸:۳۰ بیدار شدم اون فک‌کنم از ۴ بیدار بود ، بعد ظهر اون نهار خورد من نخوردم من ۶:۳۰ شام خوردم تنهایی اون ۸ خورد بعدشم ۸:۳۰ خوابید 😐