2737
2734

اگه جمع شدین پیام بذارین همشو تایپ کردم نیاز ب همفکری دارم میخام چند نفر باشن بعد بگم مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایکم کنید الان میام

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2731

میشه بگین یا کمک کنین تجربه بگین بدونم کدوم راه درسته تاپیک قبل همشو نوشتم 

اینکه بخاطر این رفتارای شوهرم درخواست طلاق اینا بدم برسه دستش و هربار هربار این کارارو تکرار نکنه  

یا مثلا فکر میکنین این انقد میاد خورد میشه تو جمع و اینا هربار اینطور میکنه بگن مقصرمنم ولی بازم نمیشه خودم ب خانوادمم بگم خودم با روی خوش برم خونمون 

و اینکه ب خانوادم چی بگم اگه این راه رومیگین چون این هربار اینکارومیکنه ز میزنه خانوادم 

2740

😁😁😁😁😁هم حاجت دارم هم بتونم کمکت میکنم

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

قبل از طلاق و گفتن به خانواده مشاوره برید

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2706