2737
2739
عنوان

شوهرم از ۸:۳۰ خوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 56 پست
ایوووول این تاپیک مخصوووص خودمه فکر میکردم فقط ما اینجوریم😂😂 من که تههههه تههههههههه تههههههههههش ...

۱۱ خوبه بابای خودم ۱۱ خواب بود اصلا ۱۱ خاموشی بود اما الان از ۸:۳۰ خوابه آخه ۸:۳۰ ملت تازه میرن بیرون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم خیلی دلم میخواد ساعت خوابم رو این مدلی کنم حدود ساعت نه تا ده بخوابم و صبح هم چهار پنج بیدار شم، ...

آره واقعیتش هم همینه شوهر من الان دو سالی هست اینجوریه اخلاق خیلی بهتر شده حالا نمیدونم واسه اینه یا نه ، انا خوب عموم مردم اینجوری نیستن یکم سخت میشه حالا ۱۱ خوبه به نظرم

چقدر دقیق ،بهترین تایم خواب و داره خوش به حالش، دقیقا بدن‌تو این ساعت ها باید خواب باش  

آره خودشم میگه اینجوری که خوبه بهترین تایم ۱۰ تا ۲ ، اون که تغییر نمیکنه من باید تلاش کنم بخوابم

2738
خوب بگو تو که از ۴تا ۷/۳۰بیداری چه کاریه  شب ۳ساعت دیرتر بخواب بعد۴پامیشه تا ۷چه کارمیکنه

همینو‌میگم میگه صبح بیدار باشم که بهتره ، چی میدونم والا ، میدونی چیه منم انقدر عادت کردم که از ساعت ۹ تنها باشم فیلم ببینم واسه خودم خوراکی بخورم تنهاییی بیام نی نی سایت اگه بیدار بمونه انگار نمیدونم باید چیکار کنم ، نمیدونم چجوری توصیف کنم حسمو فقط اینکه این حالت رو دوست ندارم 

کلا برای خودش زندگی میکنه بهش بگو این چه کاریه اخه 

دقیقا ، زدی به هدف برنامه خودشو داره مثلا امروز صبح با هم صبحانه خوردیم من ۸:۳۰ بیدار شدم اون فک‌کنم از ۴ بیدار بود ، بعد ظهر اون نهار خورد من نخوردم من ۶:۳۰ شام خوردم تنهایی اون ۸ خورد بعدشم ۸:۳۰ خوابید 😐