2737
2734
عنوان

خیانت شوهرم بعد از 15 سال زندگی و با 2 تا بچه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شب ها تا نصف شب تو موبایل داره چت می کنه دارم دیوانه میشم برای اینکه آرامش بچه ها بهم نخوره سکوت میکنم دلم می خواد خودمو بکشم البته اینکه اینجا مطرح کردم این بود که فقط درد دل کنم و سبک بشم دردمو به هیچ کس نمی تونم بگم از ترس آبرو ریزی الانم سر گوشیش داره چت میکنه باهاش

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
2728
باید ببینی علتش چی بوده... مردها بی جهت خیانت نمیکنن...

اتفاقا خیلی وقتا بی جهت خیانت میکنن

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2740

دیگه باید یه حریمی برای ساعاتی ک تو خونست بزاره

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

شما باید کنارش مینشستی با مهر با محببت جذبش نیکردی باهم با طرف چت میکردین تا سوتفاهم نشه براتون مثلا . 

شوهرت مگه رابطش با شما چطوره یعنی بعد ۱۵ سال نشناختیش چ جوریه ک با ی پیام تبریک گفتی خیانت

همینکه رمز گوشیشو عوض کرد یه جریانی هست حواست بهش باشه دلیل نداره عصبی شه مثلا روانشناسه باید بهت توضیح میداد

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

اگه مشاوره باشه قبلش ازش وقت میگیرن تلفن میزنن صحبت میکنن به صورت چت به هیچ کس مشاوره نمیده برای همین مطمئنم 

چرا بین این همه مراجع باید این یکنفر رو تو واتس آپ شمارشو سیو کنه؟ هیچوقت شماره هیچ مراجعی رو سیو نمیکنه و سریع پاک میکنه برای همین بهش شک کردم که الان دیگه مطمئن شدم

به خدا من خودم چیزی کم ندارم چه از زیبایی چه اخلاق اصلا اهل داد و بیداد و این حرفا نیستم که کاش بودم فقط تو خودم دارم می میرمو زار میزنم البته تعریف از خود نباشه 

2706