2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم بعد از 15 سال زندگی و با 2 تا بچه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 48 پست

نمی تونم به پدر و مادرم بگم ناراحت میشن دلم نمی خواد بهشون استرس وارد کنم خدایا خودت به دادم برس 

چقدر پدر من به این نامرد کمک های مالی کرد الان اینو بفهمه میترسم حالش بد بشه 

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
همینکه رمز گوشیشو عوض کرد یه جریانی هست حواست بهش باشه دلیل نداره عصبی شه مثلا روانشناسه باید بهت تو ...

دقیقا منم همین فکر رو می کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما باید کنارش مینشستی با مهر با محببت جذبش نیکردی باهم با طرف چت میکردین تا سوتفاهم نشه براتون مثلا ...

خودش یک دفعه سرو صدا راه انداخت و قهر کرد 

2728
سلام  وقت تون بخیر  یک سوال: شما اطمینان دارید بهتون خیانت کردند  این خیانت رو در ...

نزدیک 60 درصد اطمینان دارم خیانتش

توضیح دادم چرا مطمئنم 

نزدیک 60 درصد اطمینان دارم خیانتش توضیح دادم چرا مطمئنم 

پیش داوری نکنید خواهر من

60%

شما بگید 90%

پیش داوری نکنید 

ایشون شغلش اینه

شرایط کرونا منجر به این شده که در منزل و با دنیای مجازی کار کنند 

خب بر گردیم به عقب تر 

قبلا در دفتر کارشون موردی دیدید

رفتار و کردارشون تغیر کرده بود 

اگه جوابتون منفی است 

پس در نبود منزل خیلی راحت تر می‌توانستند خیانت کنند و دور از چشمان شما 

اگه خلاف این هست بازم پیش داوری نکنید

🙏🙏هرگز امید را از کسی سلب نکنید، شاید تنها دارایی اش باشد 🙏🙏
به نظرتون به مامانم بگم؟ یا بازم صبر کنم 

اول سند و مدرکو جور کن چون هر کیم هر چی بگه خیلی راحت انکار میکنه و تو مقصرم میشی کار یه تایم و وقتی داره نمیشه شب و وقت بی وقت چت کنه بگه من کار دارم یه تایمی از روز رو بگو بذاره برای کار ببین چیکار میکنه حتما یجوری به چتش و اس ام اسش با اون خانم دسترسی پیدا کن ببین چه جوری با هم حرف میزنن

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
پیش داوری نکنید خواهر من 60% شما بگید 90% پیش داوری نکنید  ایشون شغلش اینه شرایط کرونا منج ...

تا قبل از کرونا دفتر میرفت این خانم هم همون موقع ها به دفترش می آمد برای مشاوره بعد از کرونا مشاوره هاش تلفنی شد و با دریافت حق ویزیت تلفنی مشاوره میداد منم چیزی نمی گفتم و به نظرم عادی بود مثله همه مراجعین. ولی بعد دیدم که شماره این خانم رو سیو کرده ایشون هیچ وقت شماره هیچ کدام از مراجعینشون رو سیو نمی کنه همیشه هم هر وقت با این خانم صحبت می کرد شدیدا متاثر می شد و هر وقت می گفتم چی شده به نوعی منو می پیچوند ولی تازگی ها احساس می کنم روابط فراتر رفته الان رمز گوشیشو عوض کرده من از چیزی با خبر نباشم و یک سره بگم یعنی از 24 ساعت 22 ساعت با گوشی چت میکنه اون 2 ساعت هم خوابه 

2738

شوهر من 41 سال داره و بچه نیست که بگم باد جوانی داره تو سرش خودش هم تو کار خودش حرفه ای هست ولی شدیدا تحت تاثیر این خانم قرار گرفته 

اول سند و مدرکو جور کن چون هر کیم هر چی بگه خیلی راحت انکار میکنه و تو مقصرم میشی کار یه تایم و وقتی ...

کاش می تونستم به رمز گوشیش دست پیدا کنم

به خدا من خودم چیزی کم ندارم چه از زیبایی چه اخلاق اصلا اهل داد و بیداد و این حرفا نیستم که کاش بودم ...

درکت میکنم عزیزم😟

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
تا قبل از کرونا دفتر میرفت این خانم هم همون موقع ها به دفترش می آمد برای مشاوره بعد از کرونا مشاوره ...

حرفاتون متین و قابل احترام

اینجا بهتون حق میدم 

اما بازم دلیل بر خیانت 100% نیست 

حال ببینید چطور میتونید ارتباط تون رو نزدیک تر کنید با همسرتون تا تایم کمتری رو با خانوم چت نمایند 

یه مهمونی یا هرچی که فکرشو می‌کند، مثلا بردن بچه ها به بیرون و... 

حرفاتون متین و قابل احترام اینجا بهتون حق میدم  اما بازم دلیل بر خیانت 100% نیست  حال ب ...

الان قهر کرده و اصلا به من نگاهم نمیکنه خودمم اصلا نمی تونم بهش نزدیک بشم یه جور احساس تنفر ازش بهم دست داده وقتی این کاراشو می بینم بیشترم میشه دوتا پسر 3 و 9 ساله دارم به خاطر بچه ها سکوت میکنم و الکی خودمو بی خیال نشون میدم ولی خدا میدونه چی میکشم فقط آرزوی مرگشو دارم در حال حاضر 😢😢

سختیش اینجاست به هیچ کس هم نمی تونم بگم تا یکی به دادم برسه شده تف سربالا برام فقط خدا به فریادم برسه 

الان قهر کرده و اصلا به من نگاهم نمیکنه خودمم اصلا نمی تونم بهش نزدیک بشم یه جور احساس تنفر ازش بهم ...

نفرمایید

شما که درک بالایی دارید این حرفو نزنید لطفا

نزارید فاصله بین تون سرد شه

2706