2752
2739
عنوان

خیانت شوهرم بعد از 15 سال زندگی و با 2 تا بچه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 48 پست

دیگه سرد شده اصلا تحت هیچ شرایطی نمی تونم بهش نزدیک بشم می ترسم منفجر بشم و بچه ها بترسند یا ناراحت بشن و غصه بخورن تمام تلاشم اینه که فضا رو برای بچه هام شاد نگه دارم من الان برم طرفش صد در صد یک دعوای وحشتناک بین ما صورت می گیره خودشم می دونه من هر چیز رو می تونم تحمل کنم جز خیانت رو که کاملا کنترل خودمو از دست میدم برای همین سکوت کردم اونم داره حسابی کیف میکنه کاش خدا ببینه و حق منو ازش بگیره دارم سکته می کنم به خدا

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش می تونستم به رمز گوشیش دست پیدا کنم

یه راهی پیدا کن یا از رو خود گوشیش ببین یا یه موبایل یا چیزی تو خونه بذاری صدا رو ضبط کنه بری خونه مادرت ، شوهرت خونه بمونه شاید در نبودت تلفنی با اون خانوم صحبت کرد خلاصه یه راهی میشه پیدا کرد تا مطمئن نشدی و چیزی ندیدی کاری نمیتونی کنی و تازه یه چیزیم بدهکار میشی اگه با مامانت راحتی میتونی به مادرت بگیری در جریانش بذاری.من جات بودم میرفتم ازش یه وقت تلفنی مشاوره میگرفتم میگفتم شوهرم همچین کاری میکنه همش در حال چت هست رمز گوشیشو به من نمیده خودش روانشناسه اینو اونو مشاوره میده که کجدار و مریض رفتار نکنند بعد خودش متاهله برای زن و بچش وقت نمیذاره در حال چت کردنه اینکه اسرار اون خانم رو نباید بهت بگه و بذاره تو ببینی درست ولی چت کردنش چیه آدم که با مراجعش چت نمیکنه.تا حالا نگاه کردی ببینی با کی چت میکنه 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2731