2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 94045 بازدید | 677 پست
بعضیا خیلی حرفه ای ان از رفتارشون نمیشه غهمید با کنترل کزدن گوشیهاشون میشه فهمید از جمله شوهر من که ...

وای چ بد ..خدا صبرت بده..الان چیکار میکنی؟یعنی اینکه هنوز باهاشی یا طلاق گرفتی؟البته اگه دوست داری جواب بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چ بد ..خدا صبرت بده..الان چیکار میکنی؟یعنی اینکه هنوز باهاشی یا طلاق گرفتی؟البته اگه دوست داری ج ...

اقدام کردم بر طلاق الان هم رفتم خونه پدرم 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
2728
سلام عزیزانم.اول از همه عزیزانی که شوهراشون بهشون خیانت کردن پیشنهاد میکنم اگه راه داره ببخشید بعضی ...

من خیلی دوس داشتم مچ شو بگیرم چون واقعا زرنگه و از رفتارش اصلا مشخص نیست

و همش وانمود میکنه خیلی پاکه،از خودم پول ندارم که بخوام دوربین و این حرفا بخرم ،هر چی مال و اموال هم داره بجز ماشین به نام پدرشه واسه همین دستم خالیه

خدا لعنت کنه هرچی خیانتکاره من نزدیکه سه ساله از آخرین خیانت شوهرم میگذره هر چند وقت یه بارم گذشته م ...

ببین بنظر من خیلی کار بدی میکنی که هی تو سرش میزنی گذشته اش، اتفاقا باید یه کاری کنی که خودش هم فراموش کنه که چکار کرده بوده

اون حق داره هی بگه منکه کاری نکردم تو این چند سال منظور بدی نداره میگه منکه دیگه بد نبودم که هی بدی های قبلیم به یادم میاری

اتفاقا ازش تعریف کن بهش اعتماد بنفس بده که نتیجه خوبی بگیره ازینکه کنارت هست

حالا کادو اینا درست زن هارو خوشحال میکنه اما مردها نمیفهمن که زن ها روی این چیزها خیلی حساسن

متفاوتیم دیگه

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
چجوری تونستی گوشیش و کنترل کنی؟

یه برنامه زدم روی گوشیش و مخفیش کردم اون برنامه پیامهای که بهش داده بودن را نمایش میداد.البته پیامهایی که خودش فرستاده بود و حذف کرده بود را نمایش نمیداد.ولی پیامهای حذف شده پیامکی،واتساپ تلگرام اینستا وبقیه پیام رسانها را که دیگران بهش داده بودن را نمایش میداد 

یه برنامه زدم روی گوشیش و مخفیش کردم اون برنامه پیامهای که بهش داده بودن را نمایش میداد.البته پیامها ...

میشه اسم برنامه شو بگی؟من spy24 خریدم اندروید گوشیش ۵ بود وقتی خواستم نصب کنم هی میپرید بیرون ،اخرش موفق نشدم

2740
میشه اسم برنامه شو بگی؟من spy24 خریدم اندروید گوشیش ۵ بود وقتی خواستم نصب کنم هی میپرید بیرون ،اخرش ...

گوشیش چیه؟اگه سامسونگ نیست فکر نکنم بتونی برنامه اش را مخفی کنی 

سه روز پشت سرهم میری بعد که دوشت تموم شد یه سطلو پر اب میکنی نیت میکنی بعد میریزی رو سرت بعد از حموم ...

خجالت آوره واقعا!!!!

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
نمیشه واقعا سال اول زندگی ذلیل بودم هر چی تون میگف اوکی میدادم وقتس فهمیدم بامن چیکار کرده بازم محبت ...

افرین مردها دیگه خیلی در دسترسشون باشی هم ازت زده میشن!

یکم محلش نزار خودت بگیر و اصلا به حسابش نیار خودش میاد به پات میافته

سعی کن به خودت و هیکلت و قیافه ات برسی باشگاه و ورزش و کتاب بخون همچین خودش احساس خطر میکنه

2706