2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 94046 بازدید | 677 پست
من همیشع میگم بیا صحبت کنیم اون نمیخاد. از حرف زدن خوشش نمیاد. جدا بشم فقط دخترم کمی سختی میکشه. ...

برو پیش مشاور 

ولی سعی کن جدا نشی. 

دخترای مجرد کسیو پیدا نمیکنن که دوسشون داشته باشه تو که طلاق گرفدی و با یه بچه هستی رو میخای دوستت داشته باشن دوباره

چرا وضعیت الانتو درست نمیکنی. فکر کردی با حقوق کارگری میتونی توی این دوران گرونی زندگیتو بچرخونی

اصلا به این فکر کردی که اگر نتونی با کسی دیگه ازدواج کنی قراره تا آخر عمرت تنها بمونی و حامی نداشته باشی. 

عزیزم زندگی اصلا شوخی نیست و رحم نداره الکی مثبت اندیشی نکن و دل خودتو خوش نکن.منطقی عمل کن و سعی کن شوهرتو دوست داشته باشی و برو پیش مشاور. 

از خدا کمک بگیر. مطمعن باش طلاق راه حل منطقی نیس مخصوصا که بچه داری 

ی آدم غیر معمولی ک دوست نداره فضولی کنید تو کارش
برو پیش مشاور  ولی سعی کن جدا نشی.  دخترای مجرد کسیو پیدا نمیکنن که دوسشون داشته باشه تو ...

من عاشقش بودم باهمه بی مهری هاش.همه احساسمو خرج اون کردم.

اما اون کنترل شده جلو نیاد که من پرو نشم یا مثلا عادت نکنم.

تا کی میتونم اینهمه حس بی خاصیت بودنو تحمل کنم؟

من الان قید آرزوهامو زدم.چون با این شوهرم به هیچکدوم نمیرسم.

از طرفی هم همون ترس بعداز طلاق منو تا حالا نداشته زیاد پیگیر بشم.وگرنه اوضاع زندگی من درست بشو نیس.

مشکلاتم جزئی و سو تفاهم نیس.

همه مشکلاتی که میشه باهاش طلاق گرفت بحز اعتیاد رو همشو شوهرم داره

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگوصبح وشب همینه فکرم به شوهرم هرچی دهنم میادمیگم گفتم بخاطرتویه گوه پشت سرمان به همه گفته باپسر ...

خیانت واقعا سخته عزیزم 

این موردم دیگه میشه غصه و درد مضاعف 

برات از خدا آرامش میخوام 

امیدوارم همسرتون هم عبرت بگیره نه اینکه عادی تر بشه براش😓😓

هنوزم تو شبهات اگه ماهو داری ....من اون ماهو دادم به تو ...یادگاری 🌙
من عاشقش بودم باهمه بی مهری هاش.همه احساسمو خرج اون کردم. اما اون کنترل شده جلو نیاد که من پرو نشم ...

خیانتم کرده بهت؟ 

2731
خیانتم کرده بهت؟ 

خب مشکل اصلیم همین خیانتشه دیگع.

بالاتر که گفته بودم از زمان مجردیش با زن دوستش بود حتی رابطه خانوادگی هم باهاشون داشتیم منه ساده نمیفهمیدم.تا همین شهریور ۹۸ رابطه داشتن.

بار اول سال ۹۶ وقتی داشتن از خونم درمیومدن فهمیدم بخشیدم پارسال فهمیدم هیچوقت قطع نکرده بودن و عاشق شده بود شوهرم😐همه چیزایی که من میخاستم واسه اون زنه کرده

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
خب مشکل اصلیم همین خیانتشه دیگع. بالاتر که گفته بودم از زمان مجردیش با زن دوستش بود حتی رابطه خانوا ...

وای مگه میشه 

چ بد 😑☹️☹️

وای مگه میشه  چ بد 😑☹️☹️

تو تاپیکام مفصلش هس.

اگه ‌کلا سرد بود میگفتم بلد نیس.

انا بلده در حد عالی بلده با یه زن چجوری رفتار کنه.اما واسه من نمیکنه.خسته شدم

تو تاپیکام مفصلش هس. اگه ‌کلا سرد بود میگفتم بلد نیس. انا بلده در حد عالی بلده با یه زن چجوری رفتا ...

حالم از همشون بهم میخوره 

همه ی مردا اشغالن

حالم از همشون بهم میخوره  همه ی مردا اشغالن

😔😔😔

امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل بشه ولی خودکشی حماقت محضه میخوای خودتوبکشی اون راحت تر به گندکاریاش ادا ...

ممنون از  گلم

خیلی راهنمای بجا و منسفانه تی بود 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
وای چرا برا یه شارژر زنگ زدی پلیس😀😀😀😀😂عاشقت شدم😁

نففففس کششششششش⁦💪🏻⁩

یه بار گوشیمو شکست. یبار ازم دزدید، هر چی التماسش کردم نداد حتی سیمکارت ازش درآرم.

یکسال و نیمه گوشی خریدم، اون میاد قایم می کنم.

دیگه این دفعه داغ کردم، زنگ زدم پلیس، بدونه دیوونه ام، دیگه از این کارا نکنه😁😁

اصلا شوکه شد هان!!!! تا فهمید پلیسه با یه حالت شومی گفت دیییووونه!!!!

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
ببین هر سری چیزی دیدم انکار کرده،سری آخر چندروز پیش یه ک ا ن د و م  با قرص دیدم داخل ماشین زیر ...

سلام عزیزانم.اول از همه عزیزانی که شوهراشون بهشون خیانت کردن پیشنهاد میکنم اگه راه داره ببخشید بعضی وقتا واقعا فریب میخورن و بعدش واقعا پشیمون میشن،ولی اگه کسی شوهرش این کارشه و هیچ جوره درست نمیشه تا حق و حقوقتون رو نگرفتید جدا نشید،یکی از دخترای فامیل ما که دختر قد بلند ،زیبا و از خونواده خیلی خوبی هم بود کلی خواستگار داشت اونم همه خواستگارای به درد بخور که سرشون به تنشون می ارزید از بین اینها با یه جوون خیلی خوش قیافه پولدار و ریس بانک ازدواج کرد،متاسفانه شوهرش اهل خیانت بود از اون مدل آدم های هیز که هیچ سیرمونی نداشت، زنش هر چی تحمل کرد به خاطر دو تا بچه اش دید فایده نداره یه روز امنش کرد و بهش گفت من میرم شهرستان خونه مامانم اینا تا چند روز نمیام، از اون ور دوربین گذاشت تو عروسکی که تو اتاق خواب بود ،خلاصه دید آقا تو این چند روز نزدیک بیست تا زن آورده خونه یه کپی از فیلم نشونش داد و گفت اگه میخوای آبروت رو نبرم که از کار اخراجت نکنن طلاقم بده،حضانت بچه ها رو بهم بده ،خونه و ماشین رو بزن به نامم،مهریه ام رو بده اونم دیگه چاره ای براش نموند و همین کار رو کرد،الان زنه برا خودش تو خونه اش نشسته کنار بچه هاش اونم آواره و آبرو رفته..