2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 94046 بازدید | 677 پست
درکت میکنم،همیشه دوست داشتم شوهرم یکبار پیام جنسی برام بفرسته و من حس کنم شوهرمه.اما در کمال ناباوری ...

منم در حسرت اینم شوهرم یبار جنسی باهام حرف بزنه یا پیام جنسی بده 

نکنه داره سر و گوشش میجنبه🥺🥺🥺🥺

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی دورت بگردم درکت میکنم کاش من میتونستم بگم واقعیت زندگیمو😔فقط و فقط الان ب هدفم فکر میکنم پولام ...

فدات بشم گلم💜

خوب کاری میکنی.

من یه مدت جمع کردم تو سه سال کلا ۱۰ تومن تونستم جور کنم اونم یومم گذاشتم روش تا برم پیکر تراشی.میخاستم یه زن جذاب باشم ببینم حالا چه غلطی میکنه.

شاید خیانت نکرده باشه اماهنوزم اونیکه میخاستم نشد.

دو روز خوبه ها جوری که فک میکنم صبرم نتیجه داده.بعداز دوروز چنان از دماغم درمیاره که دیگه یادم نمیفته چه کاری واسم کرده.

همچنانم ورد زبونشه که من بیشتر از اون برات هرکاری کردم.

میگم کثافت کدوم روز بدجور دلمو شکستی با یه کادو اومدی خونه؟؟یبار گفتی عزیزم بیا بوست کنم خوب شی؟گفتی بیا ببرم بیرون حالت عوض شه.

یبار تا حالا واسه رابطه بامن له له زدی؟؟

همشو واسع اون کرده.

اون اونهمه بهم فحش داده یبارش نگفته خفه شو پشت زنم چیزی نگو.

اما تا من میخام بگم میگه دورموردش حرف نزن بحث میکنی باهام😔

خدا بکشدتت ولی انشالله خبر تیکه تیکه شدنتو برام بیارن.اتقد دلمو شکستع که درست نمیشه دیگه

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2731
دور از جونت مگه دیوونه ای!!!! کار حرام کنی که بدبخت دنیا و آخرت میشی!!!!!😱😰

شوخی کردم بابا نمیدونم ازدواج سفید چی هس فقط شنیدم 😂😐 

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
فدات بشم گلم💜 خوب کاری میکنی. من یه مدت جمع کردم تو سه سال کلا ۱۰ تومن تونستم جور کنم اونم یومم گ ...

ببخش عزیز دلم شوهرت خیلی وقیحه شوهر منم شاید کادو نخره محبت کلامی نداشته باشه ولی از حرف من اصلا در نمیاد عین سگم ازم مو میریزه.اصلا خودتو ناراحت نکن تونستی ازش جدا شو مرتیکه بی لیاقتو نتونستی هم فدای ی تار موت کلا بهش کم محلی کن بذار اتیش بگیره مردا کم محلی براشون اتیش جهنمه

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
ببخش عزیز دلم شوهرت خیلی وقیحه شوهر منم شاید کادو نخره محبت کلامی نداشته باشه ولی از حرف من اصلا در ...

میخام جداشم حتی بااینکه خانوادتم حمایت نمیکنن.

اما باید چیزی بگیرم اخه.

اونوقت خوشبحالش میشه از همه چیم بگذرم.

اما افتادم رو کارام تا آخر اسفند تکلیفمو مشخص میکنم یا جدا میشم یا بازم میمونم تا بتونم بیشتر جمع کنم دو سه سال بعد جدا بشم.

بسنه به شرایطم جلو میرم.اما اگه بشه تا اخر همین سالم تلاش میکنم

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
میخام جداشم حتی بااینکه خانوادتم حمایت نمیکنن. اما باید چیزی بگیرم اخه. اونوقت خوشبحالش میشه از هم ...

انشالله بهترین ها برات اتفاق بیفته خواهر خوشگلم درسته راه سختی در پیش داری اصلا نترس آینده روشنه😊😘😘

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
انشالله بهترین ها برات اتفاق بیفته خواهر خوشگلم درسته راه سختی در پیش داری اصلا نترس آینده روشنه😊😘 ...

فداتم😘

لطفا بترکهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/6005574/best-friends-in-niki-life?postId=179604508

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
از رفتاراش دیگه

بعضیا خیلی حرفه ای ان از رفتارشون نمیشه غهمید با کنترل کزدن گوشیهاشون میشه فهمید از جمله شوهر من که حرفه ای فیلم بازی میکرد و با گوشیش لو رفت 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
رابطه 3 نفره😓😓😓 شوهر آشغال منم از من خواست من نتونستم دووم بیارم دارم جدا میشم😓😓😓

۳ نفره؟شخص سوم مرد باشه یا زن؟

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗