2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 94046 بازدید | 677 پست
بهترین کار میکنی انسان جایز الخطا منم شوهرم چت کرد ولی زندگیم واسه یه چیز بهم نزدم

خوشبحالت کاش منم می‌تونستم اما داغون شدم دیگه نخواستم زندگیم رو با شک ادامه بدم الان می‌خوام جدابشم

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
اونکه چیزی نمی‌فهمه کارش اینه ولی گرفتمش تامیخوردزدمش

شما اگه بزنی شوهرتو میزدی ک بهت خیانت کرده.. زن غریبه رو زدی شوهرتم خوشحاااال ک من چه پخی ام ک سرم دعواست بخاطرم چه گیسو گیس کشیی راه افتاده!! هم خیانتشو کرده هم همسرش ترکش ک نکرده هیچی بخاطرش رفته دعوا.. لابد قراره واسشم کم نزاری ک یوقت دوباره نره جایی! خوشبحال شوهرت واقعا الان همه جاش عروسیه... احتمالا دفعه ی بعد زیاد پنهانم نمیکنه ک زودتر این جریانات تکرار بشه و ایشون لذتشو ببره!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم اتاق با پسر کوچیکم خوابیدم داشتم گریه میکردم گفت گریه نکن مامان چرا گریه میکنی گفتم بابات دوست ...

این حرفارو به بچه هاتون نزنید خواهشا... جلوشون گریه نکنید.. روح و روان بچه رو داغون میکنید اخه این چه حرفیه.. 

2731

خدا لعنت کنه هرچی خیانتکاره من نزدیکه سه ساله از آخرین خیانت شوهرم میگذره هر چند وقت یه بارم گذشته مزخرفشو یادش میارم میزنم تو روش یه جوری میگه ببین تا حالا دیگه چیزی ازم دیدی منت سرم میزاره.از اون موقع هم نه کادو ته تولد نه روز زن هیچی برام نگرفته که دلم خوش باشه هرچند دلی که بشکنه با هزارتا جشن وکادو ترمیم نمیشه.خواهش میکنم ازدواج نکنین اگه هم کردین زود بچه دار نشین اول طرفو بشناسین بعد یکی دیگه رو به دنیا بیارین من احمق ندونسته باردار شدم اگه بچه نبود یه ثانیه نمیموندم.اینم بگم من از خدامه یه بار دیگه شوهرم خطا بره تا دیگه ادامه ندم.عشق علاقه دوست داشتن همش کشکه اعتماد نکنین

سلام عزیزم  منم مشکلی مشابه دارم اما نمیدونم چ مرگمه ک نمیتونم ازش بگذرم ته ته دلم هنوزم   ...

متاسفم دوستم بیشتر زنهایی که خیانت دیدن اینجوری سر میکنن بیشتر هم به خاطر بچه یا احساس ته ته دلشون اما مدام در حال عذابن😔فقط خدا از این حالمون خبر داره 

خیانت چه چتیش چه تصویریش چه ج نسیش اصلا فراموش شدنی نیست 😔

آرامشم آرزوست🌹
بعله... منتها کو سند محکمه پسند. هزار تا عکس چت دارم. صیغه نامه نداره که رو اون بتونم اقدام کنم⁦☹️⁩

اگر اون زنها بخاطر پول صیغه میشدن باپولم میتونی صیغه نامرو ازشون بگیری

عزیزم به جای غصه خوردن به فکر چاره باش، با غصه خوردن مشکلی حل نمیشه؛ یه مشاور خانواده میشناسم کارش حرف نداره. محسن_پوراحمد_خمینی؛ هم مشاوره رایگان داره هم تلفنی؛ کانال همسران خوب رو تو پیام رسان ها جستجو کنید از ایشون مشاوره بگیرید. امیدوارم مشکلتون حل بشه...

رابطه 3 نفره😓😓😓 شوهر آشغال منم از من خواست من نتونستم دووم بیارم دارم جدا میشم😓😓😓

ببخشید،فانتزی ینی این؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
متاسفم دوستم بیشتر زنهایی که خیانت دیدن اینجوری سر میکنن بیشتر هم به خاطر بچه یا احساس ته ته دلشون ا ...

دقیقا خیانت خیانته حالا هرچی ک باشه تحملش خیلی سخته اصلا فکر نمیکردم ی روزی باهاش کنار بیام حتی تصورشم سخت بود اما الان عین احمقا دارم زندگیمو ادامه میدم خودمم نمیدونم واقعا چراااا گاهی ک فک میکنم حتی تعجب میکنم چطور دوم اوردم چطور دارم تحمل میکنم حتی بچه ای هم ندارم ک بگم بخاطر اونه فقط ی احساس پوچ باورت میشه حتی گاهی نگاش میکنم میبینم ب جای اینکه دوسش داشته باشم ازش متنفرم ولی بازم نمیتونم کنارش بزارم الان 12 روزه اومدم خونه بابام قهر نیستم اما ارتباطمو کم کردم خیلی کم اما هر لحظه تو خاطرمه و این عذابم میده دلتنگم میکنه و باز میشکنم و نمیتونم تصمیم بگیرم😔😔😔

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁