2733
2734
عنوان

دلتون واسه کی تنگ شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بابام (فوت شده)🩶

آیدا (عشق کوچولو خانواده‌) که یه شهر دیگه هست دوره برای خوشبختیش میشه صلوات بفرستید 🤲🏻♥️

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2731
فقط دلم واسه مامانم خیلی تنگ شده😭😭😭😭😭خصوصا که حامله ام و نشد بمونه بچه منو ببینه نشد اصلا بفهمه ...

خدا رحمتش کنه خیلی داغ بدیه از دست دادن پدر مادر از اون بدتر عروس بشی یا داماد بعد بچه دار و نبینن یه این فکر کن خودش قبل تو روی ماه بچتو دیده اولین بوسه زده دومین بوسه به صورت بچت تویی خدا تورو حفظ کنه برای نی نی خوشگله

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
دخترت چی شده عزیزم؟

به حرم دختر بودن دخترم سقط شد و هزارتا بلا سر من اومد دریچه قلبم کشاد شد اپاندیسم بزرگ شد و رحمم هتروژن و پلی کیستیک و.....ضوهرم نه تا قرص سقط به زور داد اول ابان از دستش دادم خدا بهم دومی دو سال بعد اول ابان بهم داد ولی شوهرمم هنوز بعد نه سال عذر خواهی نکرد و الانم ناقص موندم و خواهر شوهر مادرشوهرم ذوق کردن نازا شدم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
به حرم دختر بودن دخترم سقط شد و هزارتا بلا سر من اومد دریچه قلبم کشاد شد اپاندیسم بزرگ شد و رحمم هتر ...

عزیزم بعد تو باااز از خدا میخوای بهت بچه بده اونم از همچین شوهری؟؟؟؟!!!!! همون بهتر بچه دار نمیشی با همچین حیوونی والا 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
خدا رحمتش کنه خیلی داغ بدیه از دست دادن پدر مادر از اون بدتر عروس بشی یا داماد بعد بچه دار و نبینن ی ...

ممنون عزیز دلم 

عزیزم بعد تو باااز از خدا میخوای بهت بچه بده اونم از همچین شوهری؟؟؟؟!!!!! همون بهتر بچه دار نمیشی با ...

بچم تنهاس گریه داره همیشه نه ولی خب شبا میگه بچه باشه من تنها نخوابم با اینکه من کنارشم هرشب و بچه فامیل نکهمیدارم خوصلم زیاده خودمم دوستدارم خرج غین بچمم خودمو خانواده من میدن نه شوهرم شوهر تهش تو ماه سه تا شیر نایلونی میخره همین میدونم چی میگی ولی تنها خوب نیست

بچم تنهاس گریه داره همیشه نه ولی خب شبا میگه بچه باشه من تنها نخوابم با اینکه من کنارشم هرشب و بچه ف ...

وای نههه بیخیال واسه دو تا گریه بچه دوباره بچه دار نشو اون بچه ست واسه بهانه جویی گریه میکنه اینجوری میگه بهش بها نده