2733
2739
عنوان

اگه ی مردی بگه دوس ندارم حامله شی...

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 63 پست
یه دوستی داشتم می گفت شوهرم همش منو با این بازیگر خارجی ها مقایسه می کنه و می گه زشتی!!!!!  گفت ...

والا به خدا😂👏🏻منم دقت کردم هرکی از این حرفا می‌زنه هم بی پول هم خودش قیافه و هیکلش داغان😂

💍♥️Married
شخصا کلا بی خیال همچین آدمی میشدم بدون شک

اخه میدونم ادمی نیست ک اینجوری باشه خیلیم دوسم داره

حس میکنم الان یکم اتیشش تنده بهتره میشه

نمیدونم چرا اینجوری گفت

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو ب فکر ترکات نباش تو انتخابت نجدید نظر کن 

مرد مطمینی ب نظر نمیاد وقتی انقدر ظاهربینه و درک شرایط مادر شدن و فرزند اوری رو نداره😐

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

يه چيز عاديه ترك پوستي

بگو همينه ك هست چيكار كنم الان؟

پرروانا مردمم:|

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2740
يه چيز عاديه ترك پوستي بگو همينه ك هست چيكار كنم الان؟ پرروانا مردمم:|

خیلی هم پرروان

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
والا به خدا😂👏🏻منم دقت کردم هرکی از این حرفا می‌زنه هم بی پول هم خودش قیافه و هیکلش داغا ...

این دوستم می گفت همش بهم گیر می ده که ببین اینها چه لباس های قشنگی می پوشند!!!! دوستم می گفت من همش تو خونه باید لباس مهمونی و شیک بپوشم وگرنه غر می زنه !!  آخرش هم جدا شد!!! 

شوهرش سیاه و کچل و قد کوتاه بود!!  حقوقی هم نداشت!!

اخلاق هم نداشت!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

مردا چ خاله زنک شدن انقدر بدم میاد از این مردا ک ب همه چیز کار دارن اگر جای شما بودم میگفتم برو ور دل مامان جونت لوس بچه ننه...بنظرم بهونه است این حرفش

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
اخه میدونم ادمی نیست ک اینجوری باشه خیلیم دوسم داره حس میکنم الان یکم اتیشش تنده بهتره میشه نمیدون ...

از کجا میدونی

باور کن این مساله شوخی نیست

من یادمه یه خانمی زنگ زده بود خونمون پرسیده بود دخترتان عینک میزنه یا نه واسه خواستگاری

من کلا ردش کردم در حالیکه عینک نمی زنم حتی الان

چیزهای ساده ای که کلا خیلی عادی آدم ها درگیرش میشن که نمیشه ملاک باشه

حتی عنوان کردنش اشتباهه

😢😢واقعا؟ اخه میدونم خیلی دوسم داره 

شما رو نمیدونم ولی میدونم اگه آدم کسی رو دوست داشته باشه همه جوره میخادش با همه عیب و نقصاش......حتی اگه دور از جون کور باشه.....فلج باشه.......همه جوره میخادش.....هیچ عیب و ایرادی هم ازش نمیگیره

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
این دوستم می گفت همش بهم گیر می ده که ببین اینها چه لباس های قشنگی می پوشند!!!! دوستم می گفت من همش ...

بیا اینم یه مثال دیگه هر چی طرف داغان تر باشه بیشتر براش مهم این چیزا والا بخدا طرف شبیه آفتابه اس ادعاش سر به فلک کشیده

💍♥️Married
2706