2737
2734
عنوان

اگه ی مردی بگه دوس ندارم حامله شی...

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توام بگو یه عکس از اینور و اونورت بفرست ببینم چجوریه خوشم میاد یا نه  از سایزتم خوشم نیومد با عمل کنی

با یه همچین ادمایی باید همینطوری رفتار کرد و حرف زد 

ایرادیم ازت گرفت یه ایراد بزرگترشو بکوب تو دهنش

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2740
ترک شکم که با کربوکسی خوب می شه!!! یا لیزر کنه!! این مرد دلش نمی خواد هزینه کنه!!!

کبوکسی چیع 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
بیا اینم یه مثال دیگه هر چی طرف داغان تر باشه بیشتر براش مهم این چیزا والا بخدا طرف شبیه آفتابه اس ا ...

صد در صد این حرفو قبول دارم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

شوهر منم اینجوریه.خودشو جر داده بود ک بیا اقدام کنیم برا بچه و اینا.بعد ک حامله شدم ماه شیش میگف چرا شکمت بزرگ شده.کلا خیلی ادم ظاهربینیه.همه این گیر دادناش یک خوبی داشت اینه ک الان اندامم بعد اززایمان عالی شده.ترکای پوستیم از بین رفتن و ب خودم بیشتر اهمیت میدم.ولی همیشه میگم کاش زودتر میشناختمت و حداقل باهات ازدواج نمیکردم

باورت نمیشه هرجا بریم مهمونی یا جایی از همهههه ایراد میگیره.از قیافه و تیپاشون.کلا هیشکی تحملش نمیکنه.خودش و خونوادشم خدای اعتماد بنفسن

ندانم گرا....