2726
عنوان

اگه ی مردی بگه دوس ندارم حامله شی...

742 بازدید | 63 پست

چون شکمت ترک میخوره خوشم نمیاد..😓

چیکار میکنین؟

هنوز ازدواج نکردیم ولی من چندجای بدنم ترک پوستی دارم ک سفیده جاش

باید چیکار کنم ینی خیلی براش مهمه؟

فکرم خیلی درگیر شده

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•

گذارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6010250/چرا-قبلش-ریخته?postId=179369587

دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  خواهران من، بدونید که این عیب نیست که نوار بهداشتی رو توی کیسه سیاه بذاریم. چون قائدگی هم مثل ادرار و مدفوع، چیز طبیعی بدن زن هاست و همونطور که لازم نیست آدم و عالم بفهمن که ما به دستشویی رفتیم، لازم نیست آدم و عالم بفهمند که ما قائده هستیم. بدونید که بکارت، (البته درصورتی که رابطه های دیگر هم انجام نشده باشد) عقب ماندگی نیست، پاکدامنی و حیاست. خواهر ها، بدونید که اسم دیگر رابطه قبل از ازدواج، رابطه نامشروع است. بدونید که حجاب اجباری اسارت نیست، عزت است. به جای اینکه هم دیگر رو به کشف حجاب تشویق کنیم، به با حجاب بودن تشویق کنیم. بیاید به جای فمنیست، مسلمان، یک مسلمان کامل باشیم. بیاید الگومان به جای فمنیسم، حضرت زهرا (ع) باشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درک که خوشش نیاد😶

مگه برده جنسی میخره؟

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

ترک شکم که با کربوکسی خوب می شه!!! یا لیزر کنه!!

این مرد دلش نمی خواد هزینه کنه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

دو روز ديگه قرار نيست پير بشي؟؟؟

آدمي كه با ترك شكم مشكل داره، وقتي پير بشي سه طلاقت ميكنه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

از ادمای ظاهرپرست خوشم نمیاد به نطرم بیخیالش شو .ادم که همیشه خوشگل و ترگل نیست .مرد وافعی یعنی کسی که همه چیزتو همه جوره دوست داره حتی موی سفید و چروک چشمتو ترک حاملگی که چیزی نیس

چرا باید هزینه کنه وقتی زنش نیست  خودش داره میگه که ازدواج نکردیم

منظورم بعد زایمان و بچه دار شدن و ایجاد ترک پوستی بارداری رو شکم بود!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
والا مرد هرچی بی پول تر و بیشخصیت تر بیشتر به این چیزا اهمیت میده😂 ترک رو همه دارن

یه دوستی داشتم می گفت شوهرم همش منو با این بازیگر خارجی ها مقایسه می کنه و می گه زشتی!!!!!  گفتم بگو این بازیگر خارجی ها هم شوهرشون در حد برد پیت هست نه تو !!!

2706