2737
2734
عنوان

اگه ی مردی بگه دوس ندارم حامله شی...

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 63 پست
اره حق داری بعضی وقتا ی چیزایی میگن ادم کلا ناامید میشه خیلی خوبه رفتارت من میدونم اون حرفش جدی نبو ...

خب دیگه تو ک طرفتو میشناسی جدی نگفته شاید یهو از دهنش در رفته یا مثلا خاسته بهت بفهمونه ک چقد بهت اهمیت میده ک بخاطره خودته بیشتر تو بدنت چروک نشه کی این وسط بیشتر سود میکنه خب تو چون اعتماد بنفست میره بالا شاید بابت هیکل صاف و ی دستت البته همشم این نیستا بعدشم شاید خودتم گاهن یهو یچیزی ناخاسته گفتی ولی اونم گذشت کرده زیاد حرفشو جدی نگیر خودت داغون میشی یموقع هایی ی حرفایی رو اصلا نشنوی بهتره

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
شرایط مشاوره رو ندارم تنهام با مامانم راحت نیستم ولی قبل ازدواج حتما راضیش میکنم که بریم

تو تنها نیسی خدارو داری از اون کمک بگیر از اون بخاه خالصانه

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه تو ک طرفتو میشناسی جدی نگفته شاید یهو از دهنش در رفته یا مثلا خاسته بهت بفهمونه ک چقد بهت اه ...

مرسی عزیزدلم درست میگی اینجوری بهتره

ان شاالله کلی اتفاقای خوب برات بیوفته❤❤

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
مرسی عزیزدلم درست میگی اینجوری بهتره ان شاالله کلی اتفاقای خوب برات بیوفته❤❤

قربونت گلم خوشبخت بشی بهترینارو برات آرزو میکنم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

2728