2733
2739
عنوان

اگه ی مردی بگه دوس ندارم حامله شی...

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 63 پست
كچلي قد

نه فقط اون

بنظرم مردا رو عضو جن.سی خودشون خیلی حساسن

اینجا همه خانوما میگن شوهرم این ایرادو گرفت از بدنم

اینو گفت اونو گفت

ینی همه شوهراشون بی عیب و نقصن ک اینطوری میگن؟ درحالی ک خانوما اگه حتی از عضو بدن همسرشون خوششونم نیاد به روش نمیارن و سرکوب میکنن خواسته خودشونو

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

چند سالشه؟

من قبل بچه دار شدن میگفتم من بچه بیارم اصصلا شیر نمیدم سینه هام خراب میشه اما با اومدن بچه کلا نظرم 180 درجه عوض شد 

هم فهمیدم خیلی چیزای مهمتری وجود داره 

هم فهمیدم یه سری چیزا به خطر سن هست وبچه بخوای چه نخوای به وجود میاد وبا مراقبت میشه اوضاعشو بهتر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم اینجوریه.خودشو جر داده بود ک بیا اقدام کنیم برا بچه و اینا.بعد ک حامله شدم ماه شیش میگف چرا ...

نمیتوانم تحمل کنم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
اخه میدونم ادمی نیست ک اینجوری باشه خیلیم دوسم داره حس میکنم الان یکم اتیشش تنده بهتره میشه نمیدون ...

باید اصل قضیه مشخص بشه ک چیشد یهو این حرفو گفته آیا خودت تحریکش کردی یا اینکه بحثی بوده از لج بگه یا بهونه دک کردنه باید ریشه یابی بشه دوست عزیز😞 ب اولش فکر کن ک چیا بینتون اتفاق افتاد ک رسیدین ب اون حرف

حالا برعکسه شوهر من حتی بهم میگه آرایشم نکن همینجوری خوشگلی چیه پوستت خراب بشه با این لوازم ارایشیا و اینگونه بود ک بساط ارایش من جمع شد و پاکه پاکم😂😂😂😂😂😂😂😂

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2742

تازه من9ماهه زایمان کردم  ولی از همون بعد زایمانم اندامم عاااااالی شد یکی از اشناهاون دیده میگه واااای باشگاه رفتی بعد زایمان انقد رو فرمی  گفتم با نوزاد وقت نمیکنم سربخارونم باشگاه کجا بود گفت ن عالی شدی تو داری یکاری میکنی و نمیگی تو خودم گفتم هعییییی میدونسم انقد روفرم میشم زودتر باردار میشدم😂😂😂 درضم اینم بگم ک من با قبل زایمانم هیچ فرقی نکردم همونم ک الانم همونم کار خاصیم نکردم فقط انگار ی بچه گزاشتن بغلم من مامان شدم😊

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
باید اصل قضیه مشخص بشه ک چیشد یهو این حرفو گفته آیا خودت تحریکش کردی یا اینکه بحثی بوده از لج بگه یا ...

نمیدونم کلا به این چیزا اهمیت میده میگه لاک بزن ارایش کن ...ی بار اینجا تاپیک زدم راجب این چیزا گفتن عادیه مرده دوس داره مرتب باشی منم دیگه نگران نشدم راجبش

چیشد ک اینو گفت من گفتم بچه چندقلو دوست دارم😑اونم گفت دوست ندارم شکمت زیاد بزرگ شه و بقیش ...

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
چند سالشه؟ من قبل بچه دار شدن میگفتم من بچه بیارم اصصلا شیر نمیدم سینه هام خراب میشه اما با اومدن ب ...

۲۲ منم احساس میکنم یکم اتیشش تنده تو زندگی درست میشه 

اینطور نیس؟

2738
نمیدونم کلا به این چیزا اهمیت میده میگه لاک بزن ارایش کن ...ی بار اینجا تاپیک زدم راجب این چیزا گفتن ...

ایشالله ک خدا هدایتش کنه کلا فکرشو عوض کنه من خیلی حرفا بلدم و هیچی نمیگم چون شاید با ی قضاوت ناعادلانه زندگی کسیو خراب کنم توم زیاد ب حرفایی ک ب زندگی شخصی مربوط میشه توجه نکن بعضیاشون از دید زندگی خودشون میگن و زندگی خراب کن میشه

ایشالله ک خدا هدایتش کنه کلا فکرشو عوض کنه من خیلی حرفا بلدم و هیچی نمیگم چون شاید با ی قضاوت ناعادل ...

دقیقا الان نمیدونم چیکار کنم😓😓دوسش دارم از همه لحاظ خوبه ولی نظراتو ک میخونم نسبت بهش بد بین میشم نمیدونم باید چیکار کنم

ولی خب کسیم ندارم ازش مشورت بگیرم 

با راهایی ک بهت میگن ممکنه بیوفتی تو چاه منم تقریبا هم سن توم ولی انقد پخته هستم ک هر چیزیو گوش ندم اینجا فقط از خدا بخاه فکرشو عوض کنه 

دقیقا الان نمیدونم چیکار کنم😓😓دوسش دارم از همه لحاظ خوبه ولی نظراتو ک میخونم نسبت بهش بد بین میشم ...

اگه واقعا دوسش داری عاقلانه فکر کن ب هر حرفی اینجا اهمیت نده و مسایل شخصیتو بازگو نکن اینجا دنبال مشورت درست نباش چون هرکس از دیدگاه خودش حرف میزنه اگه خیلی این قضیه مهمه برات برو مشاوره

با راهایی ک بهت میگن ممکنه بیوفتی تو چاه منم تقریبا هم سن توم ولی انقد پخته هستم ک هر چیزیو گوش ندم ...

اره حق داری بعضی وقتا ی چیزایی میگن ادم کلا ناامید میشه خیلی خوبه رفتارت

من میدونم اون حرفش جدی نبوده ک بگه بچه نمیخوام خودش عاشق بچست 

ولی حرفش یکم واسم سنگین بود فکرمو درگیر کرد بعدشم گفت برام مهم تویی

اگه واقعا دوسش داری عاقلانه فکر کن ب هر حرفی اینجا اهمیت نده و مسایل شخصیتو بازگو نکن اینجا دنبال مش ...

شرایط مشاوره رو ندارم تنهام با مامانم راحت نیستم ولی قبل ازدواج حتما راضیش میکنم که بریم

2706