2733
2734

اینقدرتونی نی سایت ماجراهای عجیب خوندم که واقعا موندم اینده بچه هاقراره چی بشه چقدربعضی ادما حقیرن که همچین کارهایی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم اما نمیگم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2731

بنام خدا اگه کسی نمیخواد بزنه:

بیخیالی پدر مادر

چون مادر پدرا بچه هارو ول میکنن به امون خدا هرکی هر کاری میخواد میکنه

البته یه عده مادر پدر هستن که مراقب بچه هاشونن مثلا مامان بابای خودم

یکیشم گوشی 

راه بازه فضام مجازی هرکی با یکی

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

اولین نکته ضعیف شدن دین

رسانه ها

عادی شدن خیانت

عادی شدن دوستی ها

تنوع طلبی 

مشکلات اقتصادی و ازدواج کردن

و ...

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2738
الان میگن ماهواره😂😂

والا کم م تاثیر نداره

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

دیه یه سری روابط ازاد اینقدر عادی شده که باعث ای خیانتا میشه 

دوما اینکه خیلی چیرایی که میگیم به ما چه اینا همه تاثیرداره😐

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

همیشه بوده الان چون کلی برنامه هست بهتر میفهمیم ت زندگی بقیه چی میگذره

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2706