2733
2734
عنوان

با همسایه ها دعوای شدید کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 51 پست
خب راسته والا،  من سه تا بچه دارم والا آرومم نیستن خیلیم شیطونن (چون یه جا گفتم ، گفتن تو شانس ...

خدا حفظشون کنه برات 

از قدیم گفتن حرفو بنداز زمین صاحبش بر میداره خودشونم میدونن بی فرهنگن فقط نمیخوان تابلو کنن 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
خدا حفظشون کنه برات  از قدیم گفتن حرفو بنداز زمین صاحبش بر میداره خودشونم میدونن بی فرهن ...

ممنون 😘

آره دیگه 🤣 بچشون میندازن تو کوچه که بیان سرشون بندازن تو گوشی و بیخیال به کاراشون برسن! پس چرا آوردین؟ کوچه مهد کودکه مگه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف حق تلخه بهشون بر میخوره بچه انرژیشو باید بره پارک تخلیه کنه بره شهربازی و مهد تخلیه کنه نه ...

خداروشکر واقعا

ما هم مشکلی با بازی کردنشون نداریم منتهی یه ساعتی داره یه تایمی داره اینا خودشونم یه ماشین میخوان بشورن چناااان سر و صدا دارن که نگو

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
2731
مالکیم 

اونا که نمیفهمن ، شما هم که نمی تونی به زور حالیشون کنی ، پس بیا خونت رو عایق صدا کن . پنجره دو جداره بذار ، برای کف و دیوارها هم یه کف پوش های خاصی هست که صدا رو خیلی کم میکنه ، میتونی از اونا نصب کنی . 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

واقعا نمیشه بچه ها رو تو خونه نگه داشت

پنجره هاتون معمولیه یا دو جداره ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین نمیشه اینارو عوض کنی فرهنگشون اینطوریه 

مود یا مدلشون 

اگه خیلی اذیت میشی بببنی نمیسه هر دفعه با این خانواده ها سر جنگ داشته باشی 

باید بری منطقه یا محلی که با فرهنگ شما جور باشه 

محل ساکت یا حداقل میدونی بچه ها وسط کوچه ۲۴ ساعت پلاس نیستن 

شما الان بین اونا شدی ساز مخالف قبول گاهی شما باید بری از جایی 

چون اونا چندین نفر و یک شکل و شما متفاوت 

جور نمیاد اذیت میشی 

یا اینکه کنار بیا و تحمل کن  

هر روز و هر دفعه نمیشه بری با خانواپه ها بجنگی حتی اگه محق باشی

خدایا خودت پشت و پناهم باش
اونا که نمیفهمن ، شما هم که نمی تونی به زور حالیشون کنی ، پس بیا خونت رو عایق صدا کن . پنجره دو جدار ...

پنجره ما دوجداره هستن . اما صدا میاد . الکیه این پنجره ها . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

از بچه فقط زائیدنو بلدن ی عده 

مخصوصاً اگه پسر باشه

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
واقعا نمیشه بچه ها رو تو خونه نگه داشت پنجره هاتون معمولیه یا دو جداره ؟

ما اصلا يادم نمياد بچم توي كوچه رفته ياشه

همسايه ها هم كسي توي كوچه نمياد

٢٠ سال ميشه والا ديگه اين چيزا از كوچه ها جمع شده اطراف ما.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا