2733
2734
عنوان

علت رواج این همه بی بندوباری وخیانت چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 87 پست

همیشه بوده اما چون قدرت رسانه زیاد شده اطلاعات بیشتری به ما می رسه

من خیلی از پیرمردها را دیدم قدیم چند تا زن گرفتند بچه هاش قر و قاطی حتی پیرزنی را دیدم که می گفت من به 3نفر علاقمند بودم با سه تاییشونم ازدواج کردم پس نشون میده همیشه اینجور خیانتها بوده....

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

میدونی قبلنم بودولی شبکه های اجتماعی الان زودهرچیوپخش میکنن.بنظرمن رسانه واینترنت باعث شده بیشترب چشم بیان.وگرنه این کاراهمیشه بوده ولی خب اینجوری سریع فیلمش اینایاخبرش پخش نمیشده

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظر من یه تفکر فاسد که میگن همه مردا همینن، همه زنا همینن، کسایی هم که اهل کار خلاف شرع یا عرف نیستن این ذهنیت رو پیدا میکنه که خب همه همینن چرا من نباشم؟!

همیشه برام سواله خانمایی که میگن همه مردا خیانت میکنن یا همه مردا فیلم ناجور میبینن، اگه یکی بهشون بگه همه زنا خرابن، چی کار میکنن؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اولین نکته ضعیف شدن دین رسانه ها عادی شدن خیانت عادی شدن دوستی ها تنوع طلبی  مشکلات اقتصاد ...

دقیقا بیشتر مردم برای اینکه بهشون نگن بی کلاس این کار رو میکنن و یه عالمه علت که همش به وضع مالی يرميگرده

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
 اتفاقا ماهواره خیلی خیلی تاثیر داره هم فیلم های بدشون و هم فیلم های ترکی که تو هر فیلم هر کدو ...

آره ماهواره ید بود اما ۱۵ سال پیش والا الان فیلم های ایرانی خیلی بدتره مثل رحمان ۱۴۰۰ ماهواره هیچوقت همچین حرف های رو نمیزنن تازه وقتی ماهواره بد بود ک گوشی گوگل فیل تر شکن و پو..ر..ن نبود اون موقع ماهواره بد بود نه الان  والا ما که از بچگی ماهواره دیدیم خداروشکر هنوز تو فامیل اینجور اتفاقا نیفتاده

اگر زنان از روی غیرت قتل ناموسی انجام میدادند، مدتها بود نسل مردان منقرض شده بود... 

چون موقع ازدواج نه ملاکای درستی دارن نه چشماشونو خوب باز میکنن....و اینکه بدون هیچ مهارتی وارد زندگی زناشویی میشن و گند میزنن به زندگشون و حرمتها و علاقه ها از بین میره.در نتیجه خیانتها و دلسردیا به وجود میاد.این حرفها هم برای خانم ها هم آقایون صدق میکنه.

و آنچه ماند غم نبود، تجربه بود...
چون فرهنگ استفاده از هیچیو نداریم ی مرتبه هار میشیم نتیجش هم میشه اینجور کثافط کاریا نه اینستا نه ...

ما جهان سوم اما کشور های پیشرفته که چند دهه مشغول تدریس سواد رسانه‌ای هستن چرا این اتفاق ها میفته

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
 اتفاقا ماهواره خیلی خیلی تاثیر داره هم فیلم های بدشون و هم فیلم های ترکی که تو هر فیلم هر کدو ...

پس میشه گفت تربیت غلط خانواده.وقتی آدم تو فضای نرمالی بزرگ بشه چرا بایدشخصیت بدون ثباتی داشته باشه.؟؟

آره ماهواره ید بود اما ۱۵ سال پیش والا الان فیلم های ایرانی خیلی بدتره مثل رحمان ۱۴۰۰ ماهواره هیچوقت ...

ماهواره با فیلمهاش کسایی رو که هنوز اینجور رابط رو بد میدونن رو هدف قرار داده و کل جامعه هدفشونه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
باسه تاشون ازدواج یارابطه داشته 🤔

همزمان نه ...طلاق گرفته رفته با اون یکی ازدواج کرده...

چند همسری مردها قدیم زیاد بوده قدیمها ازدواج می کردند الان یکی می گیرن با بقیه دوست میشن

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم