2733
2734

من ۱۹سالمه تک دخترم پارسال یه داداش واسم ب دنیا اومد یعنی ۱۸سال اختلاف سنی داریم

بعد من تو این یه سال متوجه خیلی اختلاف رفتار مادر پدرم با من و بچه شدم نه اینکه حسودی کنم ولی خب من حتی بچه هم بودم اندازه اون بهم محبت نکردن خودشون هم اینو میدونن

در حدی ک حسرت یه بوس و بغل از طرفشون ب دلم مونده ولی قربونت بشم و عزیز دلم از دهنشون واسه داداشم نمی افته حتی بخاطر اون بازم من و دعوا میکنن ک مثلا غذا بش بده... اب بده... فلان خوراکی نخور مال اونه....

دلم خیلی گرفته مگه من چیکارشون مردم منم بچه شونم خب

منم چیزی نمیگم بهشون چون فک میکنن حسودم میگن این بچس داری با بچه حسودی میکنی خب اخه منم بچه بودم فقط فحش و دعوا و کتک...‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه تبعیض تو سن شما خیلی عجیب نیست

من شش سال داشتم که خواهرم دنیا اومد،عملا من رو کنار گذاشتن در صورتیکه قبلش مثل پرنسس ها باهام رفتار میکردن،بابام بعد از تولد خواهرم خیلی ازم دور شد و من تا بزرگ شدن از خواهرم بدم میومد

درکت میکنم

نمیدونم چرا بعضی پدرمادرا وقتی روحیه و انگیزه کافی ندارن برای بچه داری چرا اقدام میکنن

اون بچه ک خودش تصمیم نگرفته بیاد تو این خانواده،حداقل وقتی اومده کمبوداشو برطرف کنید 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

منم ی مدت مث شما بودم

میگفتم چرا حواستون ب من نیس میگفتن خب این بچس

منم هیچوقت نتونستم بگم منم بچه بودم ، الان بزرگ شدم

قلبم ک سرجاشه، نفس ک‌ میکشم ، احساس دارم دل دارم

چون بچس من باید نادیده گرفته بشم؟

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
2706