2733
2734
عنوان

عید سعید قربان مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 9490 بازدید | 532 پست

نی نی یار جونم 

نمی‌دونم این مردا با من چکار دارن😑😂

خودت زحمتشونو بکش 🌺مرسی 😘😘😘😘

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

سلام نی نی یار جان 

یه کاربر به اسم safora333333

تو یه تاپیک گفت ک بچش مشکل کلیه داره میشه  این آیدی رو چک کنین ببنین آیدی دیگه ای ک نداره واقعیته  

من تگ نکردم چون میاد میبینه عضویتش یه هفته پیشه 

میخام هزینه رو بدم  فقط یه چک کنین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا شخصی چک کنید 🙏

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
2731

سلام لطفا شخصی چک کنید 🙏🌹

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
2740
سلام نی نی یار جونم گفته بودین امروز تو تاپیکتون پیام بدم اما بسته بود منم اومدم اینجا  مشکلمو ...

سلام عزیزم گفتم بهشون باز کنن تا اخر شب یا فردا باز میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

اون شب حالش بد بوده تعلیقی زده قول میدم تکرار نشه 

الان بیشتر از ده روزه نیستش تنبیه هم شده 

خواهش می‌کنم ازتون برش گردونید 

عزیزی بزگواری همه چی دست شماست 

یه بار بگو باز می‌کنن ♥️😭

🤍

سلام خانومی خسته نباشید 

ببخشید میخواستم خواهش کنم کاربری دوستمون آهوی دشتم رو برگردونید لطفا 

اگرم نمیشه لطفا اون یکی کاربریش کاربری دنیااافااانی رو برگردونید 

بی نهایت ممنونم از شما لطف میکنید 🙏💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

سلام عشقممم 

ی کاربری هست ک خواهر مادر ابرو شرف برامون نذاشته😂😐میخواد تعلیق شه اسمش @نوال،‍ 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706