2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عید قربان آمد و من هم شدم قربانیت گرچه من دعوت ندارم آمدم مهمانیت مفلسم آهی ندارم در بساطم ناگزیر این دل صد پاره و چشمان تر ارزانیت
خدایا! لذت بندگیت را از من مگیر...
آپلود عکس
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
عید قربان، عید پاک ترین عیدها ست عید سر سپردگی و بندگی ست ... عید بر آمدنِ انسانی نو از خاکسترهایِ خویشتنِ خویش است. عید قربان، عید نزدیک شدن دلهایی ست که به قُربِ الهی رسیده اند. عید قربان، عید بر آمدنِ روزی نو و انسانی نو است . . . این عیـــــــد، بر عاشقان مبارک باد آپلود عکس عاشقان، عیـــــــدتان مبارک باد . . .
سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2706