2733
2734
سلام نی نی یار عزیزم خوب هستین عزا داریتوم قبول خسته نباشین  نی نی یار من نمیدونم چرا باز ت ...

سلام عزیزم تاپیک در مورد محرم و عزاداری و نذری زدین؟ اگر اینا رو زدین دلیلش این بوده خصوصا که کاربرا گفته باشن ممنوعه قفل نکرده باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم تاپیک در مورد محرم و عزاداری و نذری زدین؟ اگر اینا رو زدین دلیلش این بوده خصوصا که کاربرا ...

قفل کردم به خدا فقط گفتم من وسواس دارم به غذای بیرون نمیدونم چرا اینطور شد 

من برای بار دومه ک شمارو به زحمت میندازم معذرت اما اگه امکانش هست برش گردونید 🌹💋

mimsinsara

نمیدونم چیشده ی هده بد برداشت کردن زن ترکوندنم

2731
سلام خسته نباشید  نی نی یار عزیزم من امروز سه روزه ک تعلیقم میشه برشگردونید با تماس با ماهم پی ...

سلام عزیزم نمیدونم ولی بالای یک هفته اس اگر اولین بارتون باشه

ن دومین بارمه میشه به قسمت تماس با ما بگین 

خب دومین بار باشه زیر ده روز باز نمیکنن حتی من بگم

سلام نی نی یار من واقعا نمیدپنستم اون تاپیکی ک زدم ممنوعه تاپیکای شماروهم نگاه نکرده بودم از این به بعد دقت میکنم 

تاپیک داستان ترسناکم ممنوعه؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
سلام نی نی یار من واقعا نمیدپنستم اون تاپیکی ک زدم ممنوعه تاپیکای شماروهم نگاه نکرده بودم از این به ...

سلام ترسناک ممنوع نیست واسه این دو سه تا تاپیک زدن ترکوندم چون همیشه دعوا میشه بعد از سومین تاپیک چهارمی رو شما زدین وقتی میترکونیم یعنی بحث مورد داره

سلام ترسناک ممنوع نیست واسه این دو سه تا تاپیک زدن ترکوندم چون همیشه دعوا میشه بعد از سومین تاپیک چه ...

ببخشید من در جریانش نبودم فقط بخاطر دخترامون این تاپیکو زدم دیگه نمیزنم 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2706