2733
2734
عنوان

دلیل بوی بد در اپارتمان

281 بازدید | 18 پست

یه نقطه از خونمون بعضی وقتا بوی خیلی بدی میاد

حس میکنم یه چیزی افتاده مرده

هیچی نیس ولی حالم از بوش بد میشه

ممکنه از طبقه های دیگه باشه؟!

براتون پیش اومده تاحالا؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از بس که نظافت نداری به خاطر اون خانوما تورو خدا به تمیزی خونه برسید خیلی مهمه

وای نهههه 

من اول همه جا رو جارو میکنم بعد با اب و وایتکس و مایع ظرفشویی طی میکشم 

اخه بعضی وقتا این بوعه میاد نه همیشه ولی واقعا خیلی بوی بدیه

خوب بگرد شاید چیزی باشه 

مثلا من ی بار مرغ شسته بودم بعد همش بعد یکی دو روز ی بوی خیلی بدی میومد آشغالارو ریخته بودم بیرون همه جارو دستمال و وایتکس و... کشیدم و شستم ولی هنوز بو بود بعد دقت ک کردم دیدم ی تیکه از اشغال مرغا ب قیمت سیفون ظرفشویی چسبیده همون ی تیکه کوچیک گند زده بود ب همه جا

خوب بگرد شاید چیزی باشه  مثلا من ی بار مرغ شسته بودم بعد همش بعد یکی دو روز ی بوی خیلی بدی میو ...

افرین 

نمیدونم از کجاس 

اخه میدونی چی عجیبه بو بالاس 

همش فک میکردم شاید یه لباس کثیف توی کمدای بالاس

وای نهههه  من اول همه جا رو جارو میکنم بعد با اب و وایتکس و مایع ظرفشویی طی میکشم

شوخی کردم عزیزم😜🤣 خواستم جنبتو بسنجم خدایی خیلی با جنبه ای❤❤❤ تو این نی نی سایت بعضیا دنبال کوچکترین حرفین واسه شروع دعوا چه خوب که تو اونطوری نیستی❤

ناراحت نشیا عزیزم شوخی بود... اتفاقا خونه خودمم بو میده حتما از لوله هاس

با شمام مگه😁

ب هرحال مسخره بود چون برا خودمم پیش اومده و ربطی ب تمیزی نداره واقعا مخصوصا اگ وسواس داشته باشی

ب شخصه الان خوابم نبرده چون امروز ک خونه رو ریختم بهم لوسترارو تمیز نکردم 🤦🏻‍♀️😐اما این مشکل اسی برام پیش اومده

2706