2737
2734
عنوان

عید سعید قربان مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 9477 بازدید | 532 پست

سلام تورخدا تایپگ اخریمو حذف کنید تورخدا بخدا دعاگوت هستم فامیلم تواون عکسه است 

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
سلام تورخدا تایپگ اخریمو حذف کنید تورخدا بخدا دعاگوت هستم فامیلم تواون عکسه است 

سلام صبح چرا ندادین تو تاپیک حذف؟

لینک تاپیک رو بدین بگین عکس کدوم صفحه اس برمیدارم 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صبح چرا ندادین تو تاپیک حذف؟ لینک تاپیک رو بدین بگین عکس کدوم صفحه اس برمیدارم 

قربون دستت عزیزم دوست عزیز نی نی یار2زحمتشو کشیدن 💓

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
2731

@دهتر_تابستان_68‍ 

عزیزم اینجا کاری ک گفتمو انجام بده فردا 

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

@نی_نی_یار_پنج    

سلام عزیزم 

کاربر 

@دهتر_تابستان_68‍  موقع ثبت کاربری کیبورد خودکار اسم کاربریشو عوض کرده 

لطفا براش درستش کنین♥

عزیزم خودت فردا یاعت پنج هم بگو

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740

سلام

من شما رو در تاپیکی امروز تگ کردم و البته اون خانم طرف مقابل هم تگتون کرد .... بحث علمی در مورد یه ورزش بود (پیلاتس) ولی یهو اون خانم (کنکوریبدبخت) گفتند تو عقل نداری و خدا شفات بده و خدا رو شکر استارتر مثل تو نیست.... تو میترسی شاگرد پیدا نکنی (چون بحثمون در مورد پیلاتس بود که گفتم مربیش هستم) 

من نه در این سایت دنبال شاگرد بودم نه قصدشو دارم.... 

خواستم بگم اگر کامنت ها رو خواستید بخونید ، لطفا توهین های اون خانم رو هم ببینید و توجه کنید .... 

در هر حال منم از اینکه سایت پر تنش هست ، و هر کسی با هر سطح فرهنگی هست که خیلی راحت توهین میکنند ، علاقه ای به زیاد اومدن اینجا ندارم دیگه ....

ممنون و موفق باشید 🌹🙏

تو رو خدا پیامم رو بخونید 

یا این کامنتمو حذف کنید یا اگه نمیکنید کاربریمو ببندین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7632883/هرکی-بتونه-یه-چیزی-درست-از-زندگیم-بگه?postId=235157395

دنیا وفا ندارد ، ای نور هر دو دیده👌