2733
2739
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 104 پست
کجا دست میکنن تو خواهر، دوتا انگشت دیگه. اونم واسه من یه بار معاینه کردن چون دهاته رحمم زود باز شد

اگر خوش زایمان باشی که کلا خوبه، من که هنوز تجربه ندارم ولی نگرانی شو دارم

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
من هر کیو دیدم یه عالمه شکم داش بعدش

منم دیدم 😭😭😭😭😭

من اصلااااا شکم ندارم میترسم بعد زایمان هیکلم بد بشه ☹☹

انتخاب قشنگ بین بد و بدتره

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کجا دست میکنن تو خواهر، دوتا انگشت دیگه. اونم واسه من یه بار معاینه کردن چون دهاته رحمم زود باز شد

همینه که خاطره خوبی داری...من ساعت دوازده شب با کیسه اب پاره دهانه رحم بستههههه رفتم بیمارستان...هر ی ساعت معاینه میشدم و ساعت نه صب تازه شدم دوسانت😭😭بعد معاینه ها شد هر نیم ساعت...ساعت پنج بعدازطهر فول شدم...حالا حساب کن چند بار معاینه کردن...تازه تو هرمعاینه تا هرجا جا داشت دستشو داخل میکرد و باز میکرد که کمک کنه به باز شدن دهانه رحمم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بعضیا اینجورین و خیلی براشون سخته برای من که خیلی راحت بود نه سند اذیتم کرد نه بی حسی موضعی و نه درد ...

والا من ک طبیعی بودم و خودمو میدیدم چقد راحت میرفتم‌میومدم بچمو بغل میکردم میرفتیم دور میزدیم بیمارستان😅😅😅اون بدبختام گریه میکردن ا درد سز

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
همینه که خاطره خوبی داری...من ساعت دوازده شب با کیسه اب پاره دهانه رحم بستههههه رفتم بیمارستان...هر ...

اره دهانه رحم دیر باز بشه خیلی سخته

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2738
همینه که خاطره خوبی داری...من ساعت دوازده شب با کیسه اب پاره دهانه رحم بستههههه رفتم بیمارستان...هر ...

واااااای نمیخوام تصورش کنمممممم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
والا من ک طبیعی بودم و خودمو میدیدم چقد راحت میرفتم‌میومدم بچمو بغل میکردم میرفتیم دور میزدیم بیمارس ...

خیلی از گریه ها از لوسی و ننریه درد داره واقعا اما نه در حد گریه بعدم الآن ساعت به ساعت مسکن و شیاف میزارن یا کلا پمپ درد وصل می کنن چیز زیادی حس نمی کنه آدم🗻

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
4روز استراحت کردم"سه شنبه از بیمارستان مرخص شدم شنبه خودم همه کارامو میکردم

خب خداروشکر من فک میکردم بیشتر باشه 

والا من ک طبیعی بودم و خودمو میدیدم چقد راحت میرفتم‌میومدم بچمو بغل میکردم میرفتیم دور میزدیم بیمارس ...

منم از همینش خوشم میاد😄 مامانم واسه خودش دوست پیدا کرده بود تو بیمارستان، نمیزاشتم بلند بشه خودم میبردم پسرم رو میشستم. موقع غذا فقط واسه من میاوردن چون تختای بغلیم تا فرداش نباید چیزی میخوردن، یکیشون بیچاره ۳ نفر جمع شده بودن دورش سینه شو بزارن دهن بچه درحالی که من آروغ پسرم رو داشتم میگرفتم😂

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2706