2733
2739
عنوان

زایمان سزارین یا طبیعی مسعله این است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 104 پست

ببین عزیزم من زایمان اولم طبیعی بود دومی سزارین....مت باشم میگم سزارین جالا بگو چرا؟چون من لگنم تنگ‌بود و دکتر احمقم به شدتتت اصرار به طبیعی داشت بماند که ۱۸ساعت درد کشیدم اما بچم دنیا که اومد نفس نمیکشید و خدا خیلییی دوسم داشت که سالمه...همین شد که بدون لحطهدای معطلی و با کلی دوندگی نامه سزارین گرفتم برا دومی...ببین بعد سزارین درد داری اما دردت واقعااا قابل تحمله...اما خواهرم دوتا زایمان داشته جفتش طبیعس با وزن بچه هاش بالای ۳۸۰۰ اما تو کمتر از دوساعت دنیا اومدن و میگع ده باز دیگه هم زایمان کنم طبیعی و انتخاب میکنم...همه چیز به بدنت بستگی داره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
صددرصد سزارین  من تازه زایمان کردم وخیلی خیلی راضیم از اینکه سزارین شدم

پمپ درد گرفتین؟بیحسی بودین؟ دردش چجوریه یکم درموردش توضیح میدین من دو هفته دیگ زایمانمه استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارین همش یه طرف وصل کردن سوند یه طرف طبیعی هم اینکه هی میان دستاشونو میکنن توت جالب نیست کلا هرد ...

کجا دست میکنن تو خواهر، دوتا انگشت دیگه. اونم واسه من یه بار معاینه کردن چون دهاته رحمم زود باز شد

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
نزا خب 

همین جوری بمونه تو شکمم😂😂

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
راسته میگن بعد سزارین شکم جمع نمیشه؟؟؟

من هر کیو دیدم یه عالمه شکم داش بعدش

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
دیرتر جمع میشه

من اصلاااا شکم نداره به حدی که شکمم چسبیده به کمرم 

فقط از همین میترسم که بعد زایمان هیکلم بد بشه وگرنه عاااشق بچم ☹☹☹☹

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
سزارین همش یه طرف وصل کردن سوند یه طرف طبیعی هم اینکه هی میان دستاشونو میکنن توت جالب نیست کلا هرد ...

سوند واقعا سخت نیس و شاید ده ثانیه طول نکشه.اما اون معاینه های طبیعی برا من مرگ بود😭

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

من اورژانسی بیست روز زودتر سز شدم کرونا گرفته بودم ۱۳اذر ظربان قلب بچه رفت و اورژانسی برش داشتن قرار بود ۷دی زایمان کنم طبیعی من که اصلا اذیت نشدم خیلیم راحت بود ولی خواهرم بچه اولش طبیعی بود بچه دوم سزارین اون می‌گفت طبیعی بهتره من که راضی بودم

خدایا شکرت 
2738
هر دوشون بدن زایمان فیزیولوژی خوبه و گرنه تو طبیعی آخرش با تیغ میبرن بچه بیاد اگه قراره هم درد بکشی ...

سزارینم درد داره ها

والا من نمیدونم چطئر میگن جای سزارین درد نداره . چاقو میخوره دست آدم تا چند روز درد میکنه. فقط اون لایه بالایی پوستو فقط حساب کنی به طول بیست سانت برش میزنن . بعد بخیه هم میزنن روشو هم لیزر می کنن. من که تو هردو سزارینم خیلی درد کشیدم. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
مال منکه جمع شد"باید بعدش گن مخصوصا سزارین بگیری ببندی

سزارین بعدش تا چند وقت استراحت کردین؟؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
عزیززززم باردارییی .... من نبودم تو سایت یه شش ماهی تازه اومدم یادمه خیلی دوست داشتی بچه ..الهی به س ...

مرسی عزیز دلم😍❤

عععععه مگه تو بارداری 😍🥺😳😂 کی تو حامله شدی 🤣  من شخصا به طبیعی فکر میکنم حالم بد میشه سزا ...

اره بابا سه ماهی میشه به فکرم چجوری درش بیارم بیرون فقط😂😂

کی گفته ایست قلبی میکنه 😕😕مگه قبلنا اصلا سزی بود همه طبیعی فقط طبیعی خوبه  سزارین ادمو ن ...

بعضیا اینجورین و خیلی براشون سخته برای من که خیلی راحت بود نه سند اذیتم کرد نه بی حسی موضعی و نه درد داشتم بیشتدین دروی که کشیدم اولین بار بعد عمل بود که گفتن باید راه بری از روز سوم هم دیگه هیچ دردی نداشتم🗻

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
2706