2733
2739
عنوان

کیابچه هاشون پنج سالگی حرف زدن؟

1669 بازدید | 135 پست

سلام مامانا لطفا تجربه ای دارین بگین خیلی حالم بده

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید ببری روانپزشکی بعد گفتار درمانی 

اینا رو دارم میبرم همه رو 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731
بچت چندسالشه

چهار سال و خورده ای😭

اصلا هیچی نمیگه؟؟؟

من دخترمو‌کاردرمانی میبردم، اونجا دو قلو ۴سالع میومدن واسه گفتار ذرمانی، حرف نمی‌زند اصلا ، هفته ۳بار میومدن برای گفتار درمانی و ورزش گلو فک کنم، بعد کلمه یاد گرفته بودن

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
در چ حده؟کلمه هم نمیگه یعنی

چرا کلمه میگه جمله هم دو کلمه ای میگه اما اصلا مثل همسن های خودش نیست مثل ی بچع دوساله هست یعنی ممکنه خوب نشه؟!

2740

همكلاسي پسرم. امسال پيش دبستاني ان. يه ساله حرف ميزنه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

توی فامیل ما پسر دختر خالم ۵.۵ سالگی زبون باز کرد 

ولی پشمای ما از پسرعموم ریخته ۱ سالش تازه پر شده مامان میگ بابا میگ،اقا نون ( اقا جون ) میگ این چیه اون چیه اون اخه جیزه بده نانای بزار ولم تن خیلی گوگولیو خرهههههه😂😂😂😂😂😂

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
اصلا هیچی نمیگه؟؟؟ من دخترمو‌کاردرمانی میبردم، اونجا دو قلو ۴سالع میومدن واسه گفتار ذرمانی، حرف ...

پسر منم ماساژ فک و زبان گرفت وگرنه اصلا کلام نداشت تا سه سالگی

توی فامیل ما پسر دختر خالم ۵.۵ سالگی زبون باز کرد  ولی پشمای ما از پسرعموم ریخته ۱ سالش تازه پ ...

پسر دختر خاله شما الان خوبه تونسته مدرسه بره؟

همكلاسي پسرم. امسال پيش دبستاني ان. يه ساله حرف ميزنه

خوب حرفرمیزنه؟ من از اتیسم لعنتی میترسم

2706