2733
2734
عنوان

کیابچه هاشون پنج سالگی حرف زدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 156 پست
انشالله بچه هامون بتونن قشنگ حرف بزنن مستقل باشن تو کاراشون هیچی نمیخایم. هزینه هاشم خدا بزرگه میرسو ...

ببین کلاس بردن صبر و حوصله زیاد میخاد فکر نکن الان شما دو ماه ببری پسرت از این رو به اون رو میشه ولی واقعا بعد از شش هفت ماه پیشرفتش رو حس میکنی چون هم درک میره بالا هم گفتار فقط تحقیق کن ی مربی خوب ببرش پسر من اصلا کلام نداشت فقط اواسازی داشت الان بعد از یکسال جمله میگه دستشویی رو نمیگفت الان میگه کلا خیلی بهتر شده ولی خب از هم سن های خودش عقبه ولی همه تلاشمو میکنم براش توکل بخدا 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین کلاس بردن صبر و حوصله زیاد میخاد فکر نکن الان شما دو ماه ببری پسرت از این رو به اون رو میشه ولی ...

چقد خوب پیشرفت کرده. خدا واستون حفظش کنه. آره پسر منم حالا حالاها کار داره اینم فقط با اشاره بهم میفهمونه چی میخاد.تازه یاد گرفته دستشویی میکنه به پوشکش اشاره میکنه که دستشویی کردم. دختر خواهرم یکسال از پسرم بزرگتره ناشنوا بدنیا اومد از شانس بد من تنها بچه همسن خودشه تو خانواده که باهاش بازی میکنه اونم اصلا حرف نمیزنه. هممون ناراحت اون بودیم که پسر منم اینجوری شد ضربه بدی بهمون زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد خوب پیشرفت کرده. خدا واستون حفظش کنه. آره پسر منم حالا حالاها کار داره اینم فقط با اشاره بهم میف ...

سلامت باشی عزیزم ...مطمئن باش شما هم مرتب ببری ک تمرینات رو تو خونه باهاش انجام بدی پیشرفتش رو میبینی ...برا بچه خواهرتون هم خیلیا میان که عمل کردن یا سمعک های پیشرفته گزاشتن میان گفتاردرمانی و کامل هم حرف میزنن ....بچه های ما احتیاج به کمک دارن انشاالله موفق باشی 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
پسر من سه سالگی کلمه گفت الان نزدیک هفت سالشه تازه چند جمله ای میگه برای پسرت تلویزیون و گوشی بازی ر ...

رفت پیش دبستانی؟ 

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
حرف دوستمون درسته پسر من بعد از مراجعه به روانپزشک و مصرف دارو حرف زد

چه دارویی هایی داد؟ بعد چند وقت صحبت کرد؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ