2733
2739
عنوان

چرا من انقد کهیر میزنم ای خداااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9155 بازدید | 107 پست
سلام عزیزم خوبی؟از لحاط کهیری والا نه یعنی کمی ساکت شده بود سه روزه روزه میگیرم باز شروع شده لامصب😥 ...

ممنون عزیزم بهترم خداروشکر.ولی خیلی پرهیز میکنم.قرصامم بتامتازونو کردم دو روز در میون نصف سیتریزین هرشب. سرکه انگبینم بعد غذا میخورم.سدر و ماستم قاطی میکنم میمالم به کل بدنمو صورتم.میخوای شمام امتحان کن شاید تاثیر داشت. اون دکتره چی شد؟رفتی پیشش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم بهترم خداروشکر.ولی خیلی پرهیز میکنم.قرصامم بتامتازونو کردم دو روز در میون نصف سیتریزین ه ...

خدا رو شکر انشالله که بهتر باشی همون دیگه سرکه انگبین و میخورم میریزه بیرون😐 ولی خب ماست و صدر و امتحان نکردمش و در مورد دکتر نه هنوز کلاساشون این هفته تو مرکز طبی کودکان با همون پزشک بود که بخاطر وضعیت سیاه تعطیل کردن حالا مونده ۲ هفته دیگه اینم از شانس منه😐

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
2728
خدا رو شکر انشالله که بهتر باشی همون دیگه سرکه انگبین و میخورم میریزه بیرون😐 ولی خب ماست و صدر و ام ...

ای بابا... سرکه انگبین که همه میگن واسه کهیر خوبه به منم طب سنتی گفت بخور عجیبه ک واسه شما تاثیر نذاشته🤔

ای بابا... سرکه انگبین که همه میگن واسه کهیر خوبه به منم طب سنتی گفت بخور عجیبه ک واسه شما تاثیر نذا ...

همون دیگه گفت اونقدر بخور که بریزه بیرون بدنت از اخلاط پاک بشه منم تو پیج زوارزاده دیدم گفته بود بخورید برای درمان کهیر استفاده میشه😐

نه استرس ندارم. هفته پیش هم چکاپ کامل دادم هیچ مشکلی نشون نداده بود. خیلی افتضاح میشم اخه یعنی هرچی ...

سلام عزیزن خوب شدی؟ پسرم ۴ سالشه مثل شما سده نگرانم

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2738

عزیزم با دکتر آلرژی مشورت کن. من ودم رفتم پیش دکتر محبوب اسکوئی فوق العاده دکتر متخصصی هستن ایشون. دکتر اسکویی به عنوان یک متخصص با اخلاق حرفه‌ای و انسان‌دوست، همواره به نیازها و نگرانی‌های بیماران گوش می‌دهد و تلاش می‌کند تا بهترین مراقبت‌ها را برای آن‌ها فراهم کند.

عین منی عزیزمم،رو چشم و دهن شبا کل صورت پر میشه بدنم پاهام دستام،ی هویی میبینید کلا کمرم زد چندسال د ...

عزمزمه کهیرتون رفع شد منم یک ساله عینا شما درگیرم میشه راهنماییم کنید لطفا

عزمزمه کهیرتون رفع شد منم یک ساله عینا شما درگیرم میشه راهنماییم کنید لطفا

سلام عزیزم والا رفع سده بود باز از اسفندماه درگیرشم😐

چرا چیزی میخوری .  چه دکترهایی تا حالا رفتی دارو چی خوردی

من دکتر اسم و الرژی و دستگاه گوارش رفتم ویتامین دی کم بود بعد فکر کنم مشکل من خود ایمنی

2706