2752
2734
عنوان

چرا من انقد کهیر میزنم ای خداااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9301 بازدید | 120 پست
سلام عزیزم حالت چطوره؟  بهتری؟ آمپولا تاثیر داشت؟

سلام عزیزم خوبی؟اتفاقا میخواستم امروز ازت حالت و بپرسم نه عزیزم دیروز و پریروز چشمام دیدنی بود جفت چشمام کهیر زده بود اصلا لامصب به هیچ صراطی مستقیم نیست خیلی دیگه اعصابم و بهم ریخته شما خوب شدی عزیزم؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
سلام عزیزم خوبی؟اتفاقا میخواستم امروز ازت حالت و بپرسم نه عزیزم دیروز و پریروز چشمام دیدنی بود جفت چ ...

من یخورده بهترم شکر خدا ولی خیلی پرهیز میکنم اصلا غذای ربی نمیخورم چیزایی که مواد نگهدارنده دارن نمیخورم.اگه رعایت کنم که خوبم ولی اگه جلو شکممو نگیرم میریزه بیرون مثلا دیروز یه لیوان نوشابه خوردم امروز کل دوتا دستم پره.

یه لیوان عرق کاسنی و شاتره ناشتا میخورم.سرکه انگبین نیم ساعت بعد غذا.سدر و ماستم هربار میرم حموم به کل بدنم میزنم.قرص بتامتازونم هنوز قطع نکردم یه روز در میون نصف قرص میخورم.ولی همین پرهیز و رژیمی خوردن بهترین تاثیر رو داره.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یخورده بهترم شکر خدا ولی خیلی پرهیز میکنم اصلا غذای ربی نمیخورم چیزایی که مواد نگهدارنده دارن نمی ...

خدا رو شکر من والا پرهیزمم نگه میدارم ولی انگار نه انگار من غروب به بعد شروع میشه چند روز پیش آش ماست خوردم یعنی سرتا پام کهیر بود تو عید فقط ۲۰ تا دونه پسته خوردم وای یعنی چشمام دیدنی بودن خواهرم رشتش دقیقا مربوط به اسم و الرژی دانشجو دکتریست استادشم ۱۴ به بعد فروردین میبینه دکتر موحدی که هر دو سال ی بار وقت ویزیت میده میگفت ازمایشات و بده ببرم اونجا نشون بدم ببینم استادم چی میگه امیدوارم راه چاره بگه میام اینجا اعلام میکنم که بلکه خلاص شدیم😥من به عقدمم کم مونده نمیدونم چه کنم خیلی استرس دارم بعد دلداری میدم به خودم میگم نشه روز عقد ی امپول میزنم از فرداش دیگه هرچه بادا باد دیگه چه کنم😕

خدا رو شکر من والا پرهیزمم نگه میدارم ولی انگار نه انگار من غروب به بعد شروع میشه چند روز پیش آش ماس ...

آش ماست که چیز حساسیت زا نداره توش.شاید به لبنیات حساسیت داری.میخوای چند روز لبنیات نخور ببین چطور میشه.من شیر و ماستم کارخونه ای نمیخورم از مغازه های لبنیاتی میخرم بخاطر مواد نگهدارنده. راستی طب سنتی رو امتحان نکردی؟ همکار همسرم یه جایی رو معرفی کرده تو حکیمیه اسمش گیاهان دارویی وانیشا میگن خیلی کارشون خوبه شاید برم.

ان شاالله که تا عقدت خوب بشی عزیزم❤ 

2731
آش ماست که چیز حساسیت زا نداره توش.شاید به لبنیات حساسیت داری.میخوای چند روز لبنیات نخور ببین چطور م ...

نه اصلا کارخونه ای نمیخورم من،طب سنتیم کاسنی و شاهتره میخورم فایده نکردش لامصب اصلا،مرسی عزیزم دعا کن زود خوب بشم خانواده پسره خیلی عه وا خواهرین استرسش بیشتر تشدید میکنه کهیرم و هر کارم میکنم از فکرم بره نمیره😥انشالله تا اون موقعه بره من از دکتر موحدی اگه نتیجه گرفتم میگم بهت

نه اصلا کارخونه ای نمیخورم من،طب سنتیم کاسنی و شاهتره میخورم فایده نکردش لامصب اصلا،مرسی عزیزم دعا ک ...

ان شاالله که نتیجه بگیری.حتما بهم بگو اگه نتیجه گرفتی من دخترداییم مثل منه به اونم بگم.

ان شاالله که نتیجه بگیری.حتما بهم بگو اگه نتیجه گرفتی من دخترداییم مثل منه به اونم بگم.

انشالله  ای بابا من فکر میکردم فقط من اینجوریم نصف ادما اینجورین ا حتما میگم بلافاصله بعد ازمایش و دیدن میگم چی گفت دکتر امیدوارم ایشون تشخیص بده

پنیر آب یه کم کمک میکنه فک کنم تون نت هست برای پاکسازی کبد

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
سلام حالت چطوره؟بهتری؟

سلام عزیزم خوبی؟از لحاط کهیری والا نه یعنی کمی ساکت شده بود سه روزه روزه میگیرم باز شروع شده لامصب😥شما خوبی؟قرص کورتون و قطع کردی؟